1. Новини Закарпаття
  2. >

«Зберігається загроза ракетно-бомбових ударів з території Білорусі»: маневри військ Росії і Білорусі на кордонах з Україною, - Генштаб

17.05.2022 21:30 Без кордонів ВАЖЛИВО

Частина підрозділів білоруських Збройних сил «продовжує виконувати завдання з посилення українсько-білоруського кордону в Брестській і Гомельській областях».

Частина підрозділів білоруських Збройних сил «продовжує виконувати завдання з посилення українсько-білоруського кордону в Брестській і Гомельській областях».

У Генеральному штабі Збройних сил України у вечірньому зведенні 17 травня розповіли про маневри військ Росії і Білорусі на кордонах з Україною.

За словами українського військового керівництва, частина підрозділів білоруських Збройних сил «продовжує виконувати завдання з посилення українсько-білоруського кордону в Брестській і Гомельській областях».

Окрім того, додають у Генштабі ЗСУ, на одному із полігонів Білорусі відбулося «тренування у наведенні понтонної переправи та форсуванні водної перешкоди».

За оцінкою українського військового керівництва, наразі зберігається загроза ракетно-бомбових ударів з території Білорусі по об’єктах інфраструктури на території України.

Тим часом армія РФ продовжує утримувати у прикордонних районах Брянської та Курської областей підрозділи зі складу Східного військового округу «з метою недопущення перекидання підрозділів українських військ на Сіверському напрямку командування Збройних сил РФ».

Окрім того з території Росії, як додають у Генштабі ЗСУ, армія Росії обстрілює населені пункти на території Сумської та Чернігівської областей.

Нагадаємо: Ефектне відео: військові ЗСУ знищили російську батарею ЗРК "Бук" (ВІДЕО) 

Читайте на ГК:Єврорада оприлюднила рішення щодо надання Україні статусу кандидата у члени ЄС
Читайте на ГК:Фахівці розповіли, чи вплине на хід війни “тиха мобілізація” в РФ?
Читайте на ГК:У Держдумі РФ закликали вдарити по посольству США у Києві
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська