1. Новини Закарпаття
  2. >

Британська розвідка назвала проблеми армії РФ

30.04.2022 12:45 Без кордонів

Російські окупанти мають недоліки в тактичній координації та ослаблений бойовий дух, що не дозволяє їм серйозно просунутися у наступі.

Російські окупанти мають недоліки в тактичній координації та ослаблений бойовий дух, що не дозволяє їм серйозно просунутися у наступі.

Відсутність навичок на рівні підрозділів та непостійна підтримка з повітря не дозволили Росії повною мірою використати свою бойову масу. Про це у суботу, 30 квітня, повідомляє міністерство оборони Великої Британії з посиланням на дані своєї розвідки.

Так, британська розвідка вважає, що російські окупанти мають недоліки в тактичній координації та стикаються зі значними викликами.

"Росія сподівається виправити проблеми, які раніше стримували її вторгнення, шляхом географічної концентрації бойової потужності, скорочення ліній постачання та спрощення управління та контролю", - зазначають у британській розвідці.

Зазначається, що "Росія, і досі, стикається зі значними викликами". "Вона була змушена об'єднати та передислокувати виснажені та розрізнені підрозділи з невдалих наступів на північному сході України", - повідомили у розвідці Міноборони Британії, додавши, що багато з цих підрозділів, ймовірно, страждають від послаблення бойового духу.

"Недоліки в тактичній координації росіян залишаються. Відсутність навичок на рівні підрозділів та непостійна підтримка з повітря не дозволили Росії повною мірою використати свою бойову масу, незважаючи на локальні покращення", - йдеться у свіжому звіті британської розвідки.

Нагадаємо, Володимир Зеленський вручив Золоту Зірку Героя України заступнику командира 128 бригади

Читайте на ГК:Володимир Зеленський вручив Золоту Зірку Героя України заступнику командира 128 бригади
Читайте на ГК:Повітряна тривога! На Закарпатті майже опівночі почали вити сирени
Читайте на ГК:Святосав Вакарчук виступив перед «Закарпатським легіоном» в зоні бойових дій (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська