1. Новини Закарпаття
  2. >

До 4000 людей щодня зможемо відправити за кордон через Закарпаття, - ОВА

10.03.2022 19:19 Без кордонів

Про це сьогодні на брифінгу повідомив голова Закарпатської ОВА Віктор Микита.

Про це сьогодні на брифінгу повідомив голова Закарпатської ОВА Віктор Микита.

За його словами, очікують нову хвилю приїзду вимушених переселенців, багатьох людей вдалося вивезти з Сумської, Київської та Харківської областей, міста та села яких обстрілювали російські окупанти, повідомило Суспільне. Віктор Микита каже: налагоджують співпрацю з консульствами Угорщини, Словаччини та Румунії, аби покращити організацію виїзду українців, зокрема, потягами.

"Ті громадяни, які будуть до нас в’їжджати й будуть мати намір виїхати за межі України, проходитимуть відповідну перевірку. Після чого будуть формуватися групи і залізничним транспортом вони будуть переміщуватися до Угорщини, на залізничну станцію "Загонь". Також відновлено потяги зі Словаччиною. І сьогодні також я буду вести перемовини, щоб вони приймали. Словацька сторона вже заявила, що готова приймати від 1000 до 1500 громадян. Також проводиться робота і з представниками Румунії.

Тобто ми щодня зможемо від 3000 до 4000 тисяч наших громадян відправляти за кордон. Ті, які матимуть бажання, їх зустрічатимуть, надаватимуть притулок, харчування. Буде відповідний облік. Вони за бажання зможуть отримати статус біженця, або будуть рухатися далі територією Євросоюзу, якщо в них буде таке бажання, якщо їх там очікують", — повідомив голова Закарпатської ОВА.

Нагадаємо, Закарпаття планує відправити ще дев'ять вагонів із гуманітарною допомогою.

Читайте на ГК:Закарпаття планує відправити ще дев'ять вагонів із гуманітарною допомогою
Читайте на ГК:Закарпаття готується до прийому підприємств з інших регіонів (ВІДЕО)
Читайте на ГК:На Закарпатті створять реєстр недобросовісних орендодавців житла, що у війну завищують ціни
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська