1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Світ
  4. > >

Торгівців людьми з Румунії, України та Сербії засудили в Угорщині

10.12.2021 20:07 Без кордонів

"Тріо" постало перед судом за спробу переправити до Західної Європи 36 нелегалів.

У рамках прискореної процедури румуна та українця засудили до трьох років позбавлення волі кожного, а сербського – до 2 років і 6 місяців за спробу перевезти 36 нелегалів до Західної Європи від сербсько-угорського кордону. Вирок міськрайонного суду Кечкемейта ще не набрав законної сили, пише МТІ.

Як повідомили в прокуратурі області Бач-Кішкун, через посилення міграційного тиску останнім часом значно зросла кількість торговців людьми.

Районна прокуратура Кечкемейта з 7 до 9 грудня внесла на розгляд суду три справи іноземних торговців людьми. Троє чоловіків – громадяни Румунії, України та Сербії – за вказівкою невідомих осіб, які їх найняли, у вересні та жовтні намагалися переправити в Західну Європу через угорсько-сербський кордон клієнтів. Вони тричі у вересні та жовтні хотіли вивезти від серсько-угорського кордону до Західної Європи 36 нелегалів із Пакистану, Бангладешу, Індії, Афганістану та Туреччини, але були затримані поліцією поблизу м. Кечкемейт на автостраді M5.

Як зазначили в прокуратурі, чоловіки зобов’язалися перевезти людей за гроші, українець, зокрема, мав отримати по 100 євро за кожного нелегала.

За відповідним клопотанням прокуратури, міськрайонний суд Кечкемейта визнав винними чоловіків у торгівлі людьми. Українець та румун отримали по три роки ув’язнення, серб – 2 роки та 6 місяців. Вони також одержали депортацію з Угорщини.

Рішення суду не є остаточним через оскарження прокурорами та стороною захисту.

Нагадаємо: «Брудніша ніж індійський Ганг?»: Дослідниця про забруднення пластиком річки Тиса (ФОТО, ВІДЕО)

Читайте на ГК:На Закарпаття прибудуть вантажівки з гуманітарною допомогою від Угорщини
Читайте на ГК:Угорщина підтримала прискорений вступ України в ЄС
Читайте на ГК:Біженці з України можуть їздити безкоштовно на внутрішніх рейсах Угорської державної залізниці
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська