1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Йожеф Бугайла завершив роботу в Ужгороді на посаді генконсула Угорщини

27.06.2021 18:17 Без кордонів

Життя дипломатів полягає в тому, щоб служити своїй Батьківщині закордоном. По завершенні певного періоду термін закордонного відрядження спливає, надходять нові завдання, виклики, – інформує Magyarország Főkonzulátusa Ungvár .

Відповідно етапів нашого життя, після шести років служби в Україні я отримав нове завдання. Завершуючи закордонне відрядження в Україні до кінця червня 2021 р. залишаю Закарпаття. Зазвичай термін дипломатичної служби триває 4 роки, натомість додатково протягом ще двох років я мав можливість служити своїй Батьківщині та співвітчизникам, розвивати угорсько – українські зв’язки у Закарпатській, Львівській, Івано – Франківській та Чернівецькій областях, які входили до мого консульського округу.

Проведені тут роки були для мене багатими на дипломатичні завдання та різні виклики, все ж згадуватиму їх з радістю і приємністю, незважаючи на те, що були дуже непростими роками. Всі завдання, звернення до мене я завжди сприймав відкрито, намагався виконувати якнайкраще. Розуміючи, що очікуванням усіх важко догодити, виконати всі прохання складно, завжди працював над угорсько – українськими політичними, дипломатичними, економічними та культурними відносинами, розвиваючи їх у взаємовигідному для обох сторін напрямку для їх мирного врегулювання.

Це був складний період і він ще не закінчився! Дозвольте мені без вичерпної повноти додати тут декілька світлин на згадку про шість років. які промайнули швидко. Проведені тут роки для мене були фантастичними, а серед численних визнань та подяк центральне місце на стіні мого кабінету займає Папське Благословення .

Останнім часом у наше повсякденне життя і роботу, нажаль, втрутилася пандемія, спричинена COVID-19. Вона стала визначальною у завданнях 2020 року, та вочевидь значно ускладнює життя і у 2021 році по цілому світу. Однак, хоча ми і були дещо обмежені умовами, все ж намагалися виконати всі важливі завдання. Зважаючи на карантинні обмеження не маючи можливості особисто подякувати всім, тому обираю цю форму, щоб висловити слова подяки. Працювати з Усіма для мене було великою радістю, прийміть мою вдячність! Щиро бажаю всім міцного здоров’я та подальших успіхів! м. Ужгород, 25 червня 2021 р.

З повагою і найкращими побажаннями, Бугайла Йожеф генеральний консул, надзвичайний і повноважний посол .

Нагадаємо, У Мінсоцполітики назвали новий прожитковий мінімум для українців.

Читайте на ГК:В Ужгороді коронавірус забрав життя ще однієї людини
Читайте на ГК:Найбільша українська ІТ-компанія шукатиме таланти в Ужгороді
Читайте на ГК:В Ужгороді провели два турніри зі стронґмену (ВІДЕО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...