1. Новини Закарпаття
  2. >

Україна і Німеччина обговорюють працевлаштування сезонних робітників

15.04.2021 22:19 Без кордонів

Поки сезонне працевлаштування українців можливе лише в рамках відпустки або стажування студентів.

Поки сезонне працевлаштування українців можливе лише в рамках відпустки або стажування студентів.

Влада України і Німеччини веде переговори щодо працевлаштування українських заробітчан у сільському господарстві. Правових підстав для цього поки немає, повідомляє Укрінформ з посиланням на Міністерство праці ФРН у четвер, 15 квітня. 

"Міністерство веде попередні переговори з Україною щодо працевлаштування на сезонні роботи в сільському господарстві. На сьогодні сезонне працевлаштування українців можливе лише в рамках відпустки або стажування студентів", - зазначили у відомстві. 

Зазначено, що таких "робочих на час відпустки" в 2018 році в Німеччині було зареєстровано 11 838 осіб (з них 7053 у сільському господарстві), в 2019 - 19 180 (9594 в с/г), а за перші дев'ять місяців 2020 року - 18 301 (в тому числі, 10 285 в аграрному секторі). 

Працевлаштування "справжніх" сезонних працівників у сільському господарстві можливо тільки в рамках посередницьких договорів. Вперше цьогоріч німецька сторона уклала пілотну угоду про працевлаштування сезонних працівників у сільському господарстві з Грузією, Україна - на черзі.

Читайте на ГК:Онлайн-курйози: Депутат Канадського парламенту взяв участь в онлайн-засіданні голим (ВІДЕО)
Читайте на ГК:У TikTok з'явився двійник Гаррі Поттера (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Стало відомо, коли пройде весняна презентація Apple
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...