1. Новини Закарпаття
  2. >

Заробітки і карантин: українці можуть працевлаштуватися тільки в Польщі і Чехії - ЗМІ

22.02.2021 11:19 Без кордонів

Через пандемію українцям практично неможливо офіційно працевлаштуватися у США і дуже складно в Німеччині, Бельгії, Нідерландах.

Через пандемію українцям практично неможливо офіційно працевлаштуватися у США і дуже складно в Німеччині, Бельгії, Нідерландах.

У Європі через зростання внутрішнього безробіття, викликаного пандемією коронавірусу, посилили контроль на кордонах. Це призвело до збільшення кількості депортацій громадян України, які працюють в ЄС нелегально, пише УНІАН.

У 2020 році пандемія завдала істотної шкоди світовій економіці, знищивши еквівалент 225 мільйонів робочих місць із зайнятістю на повний день, розповіла глава рекрутингової компанії Перша Віза Руслана Бровчук, посилаючись на дані Міжнародної організації праці.

За її словами, постраждала молодь.

"Втрата зайнятості серед молоді (15-24 років) склала 8,7% в порівнянні з 3,7% серед дорослих", - сказала Бровчук.

Також вона наголосила, що зараз українцям дуже важко офіційно працевлаштуватися в США, оскільки в цій країні діють програми, спрямовані на зниження припливу низькокваліфікованих осіб з-за кордону.

Для українців більш привабливими є Німеччина, Бельгія, Нідерланди, проте отримати офіційну роботу там складно. Для працевлаштування відкриті тільки Польща і Чехія, зазначила Бровчук.

Експерт додала, що зараз країни через пандемію на внутрішніх кордонах ввели суворий контроль, тому кількість депортованих українців, котрі їдуть, наприклад, працювати в Німеччину з польською візою, різко збільшилася.

Читайте на ГК:Курс валют на 17 вересня: долар дорожчає, євро дешевшає
Читайте на ГК:Милиці президента. Чому група "Довіра" допомагає Зеленському
Читайте на ГК:Уряд збільшив видатки на пільги і субсидії у проекті бюджету на 2022 рік
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...