1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Світ
  4. > >

Угорщина першою в ЄС отримала китайську COVID-вакцину

16.02.2021 22:28 Без кордонів

Населення Угорщини отримає доступ до п'яти вакцин від коронавірусу. Медпрепарати різних компаній будуть вводити населенню в залежності від віку.

Населення Угорщини отримає доступ до п'яти вакцин від коронавірусу. Медпрепарати різних компаній будуть вводити населенню в залежності від віку.

Угорщина першою серед всіх країн Євросоюзу отримала вакцину від коронавірусу COVID-19 виробництва китайської компанії Sinopharm. Про це повідомляє Daily News Hungary у вівторок, 16 лютого. 

Зазначено, що в Будапешт було доставлено 550 тисяч доз вакцини. Цього достатньо, щоб вакцинувати 275 тисяч осіб. Препарат буде доступний після того, як Національний центр громадської охорони здоров'я протестує і остаточно схвалить його.

Після цього в Угорщині буде доступно п'ять вакцин. Глава епідеміологічного відділу Національного центру громадської охорони здоров'я (NNK) Аґнес Гальґоці пояснила, що особи похилого віку зможуть зробити щеплення вакциною компанії Pfizer або російським препаратом Спутник V, а угорцям молодше 60 років і з хронічними захворюваннями будуть вводити препарат AstraZeneca. 

Влада Угорщини розраховує вакцинувати 70% населення до червня. З початку пандемії в країні заразилося більше 389 тисяч осіб, майже 14 тисяч померли.

Читайте на ГК:У Будапешті громадянин Йемену намагався згвалтувати жінку прямо на автобусній зупинці
Читайте на ГК:Угорщина на першому місці серед країн ЄС з вакцинації проти ковіду
Читайте на ГК:В Угорщині - максимальна кількість смертей від коронавірусу
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...