1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Світ
  4. > >

Після зустрічі нинішнього тижня у Києві міністрів закордонних справ України та Угорщини Дмитра Кулеби та Петера Сійяртова починає скресати крига у відносинах двох держав

29.01.2021 18:34 Без кордонів Голос Карпат

У Будапешті підписано домовленість про підтримку угорським урядом подальшого розвитку угоромовних освітніх закладів Закарпаття та аграріїв і підприємців краю.

У Будапешті підписано домовленість про підтримку угорським урядом подальшого розвитку угоромовних освітніх закладів Закарпаття та аграріїв і підприємців краю.

У столиці сусідньої країни вчора уклали угоду про надання допомоги навчальним установам області, яку затвердили своїми підписами заступник прем’єр-міністра Угорщини Жолт Неймет, державний секретар з питань національної політики Арпад Янош Потапі, голова Товариства угорських педагогів Закарпаття Ілдика Орос та очільник КМКС Ласло Брензович. А ще раніше домоволись про продовження діяльності Центру економічного розвитку Еде Егана, який підписали заступник міністра закордонних справ Угорщини Левенте Мадяр, директор Фонду Маріанна Беркі та голова Товариства угорської культури Закарпаття Ласло Брензович.

Цього ж тижня Угорщина передала Україні 2 тисячі доз вакцини проти сказу загальною вартістю 23 мільйони форинтів.

Нагадаємо, що Сусідні з Україною прикордонні держави – все ще в “червоній зоні”

Читайте на ГК:Угорщина передала на Закарпаття 2000 доз вакцини від сказу на суму 2 млн. грн
Читайте на ГК:Угорщина має намір продовжити особливий правовий режим ще на 90 днів
Читайте на ГК:Проблема мігрантів: Frontex призупиняє свою роботу в Угорщині

 

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...