1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

На одному з КПП в Закарпатті спрацювала система радіаційного контролю

20.01.2021 19:08 Без кордонів

Система радіаційного контролю «Янтар» спрацювала в пункті пропуску «Тиса».

Система радіаційного контролю «Янтар» спрацювала в пункті пропуску «Тиса».

При в’їзді в Україну в МАПП «Тиса» спрацювала система радіаційного контролю «Янтар» по відношенню до вантажного транспортного засобу. Автомобіль був виведений зі смуги в’їзду на окремий доглядовий майданчик. Державний інспектор з охорони навколишнього природного середовища Державної екологічної інспекції у Закарпатській області прибув на місце події та в ході детальної перевірки радіометричним дозиметром встановив, що максимальні фактичні показники дозиметра перевищують допустимі межі впливу іонізуючого випромінення. 

Поглиблений контроль показав наявність радіонуклідів, які є природнього походження і притаманні для цього виду вантажу (циркобіт). Ознак незаконного обігу радіоактивних речовин не виявлено. Вимоги законодавства про радіаційну безпеку не порушені. Вантаж попрямував до місця призначення, - повідомили в Державній екологічній інспекції  у Закарпатській області.

Нагадаємо, патрульні Закарпаття звернулися до водіїв із важливим повідомленням.

Читайте на ГК:Вулиці Ужгорода залиті водою (ВІДЕО)
Читайте на ГК:На Ужгородщині посадовець, порушуючи вимоги земельного законодавства, підписав завідомо підроблені документи: його підозрюють у службовому злочині
Читайте на ГК:В Ужгороді знову вийшли протестувальники з вимогою знизити тарифи на комунальні послуги (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...