1. Новини Закарпаття
  2. >

До Землі наближається астероїд розміром з літак

18.12.2020 12:04 Без кордонів

До кінця 2020 року залишається пара тижнів, але сюрпризи ще можуть бути. Наприклад, біля Землі пролетить великий астероїд.

До кінця 2020 року залишається пара тижнів, але сюрпризи ще можуть бути. Наприклад, біля Землі пролетить великий астероїд.

У найближчу п'ятницю, 18 грудня, поблизу від Землі пролетить черговий астероїд. Цього разу мова йде про небесне тіло, яке за своїми розмірами близько до пасажирського літака і потенційно може становити загрозу для нашої планети, повідомила ПМ.

Як повідомляє американське Національне управління з аеронавтики і дослідженню космічного простору (NASA), в найближчій від Землі точки астероїд виявиться на відстані 6,97 мільйона кілометрів від нашої планети. Сам розмір астероїда, за оцінками фахівців, становить від 26 до 52 метрів, а швидкість його руху оцінюється приблизно 7,65 кілометра в секунду.

Набагато ближче до Землі - на відстані всього приблизно 791 тисячі кілометрів - виявиться в той же день друга небесне тіло. Це буде астероїд менших розмірів, як відзначають астрономи, від 5,3 метра до 12 метрів, так що небезпеки для нашої планети він не представить.

Нагадаємо, в кінці вересня на відстані 22 тисячі кілометрів від Землі пролетів астероїд, своїми розмірами можна порівняти з автомобілем «ГАЗель». Це небесне тіло порядку 4,4-9,9 метра в довжину пролетіло близько нашої планети зі швидкістю близько 7,7 кілометра в секунду. На початку осені астероїд 2011 ES4, чий діаметр оцінюється в 22-49 метрів, а швидкість в 8,16 кілометрів в секунду, зблизився із Землею на відстань однієї третини місячної дистанції або приблизно 120 тисяч кілометрів. Обидва небесних тіла пройшли близько від нашої планети, але не викликали ніяких наслідків, оскільки не потрапили в земну атмосферу і залишилися непоміченими для неспеціалістів.

Читайте на ГК:"З одягу лише прикраси": Мадонна позувала оголеною (ФОТО 18+)
Читайте на ГК:Зірку "Школи" Василенко зґвалтували у Москві: "Я прокинулася, мене тр*хає жирний дід" (18+)
Читайте на ГК:Вчені розповіли про потоп на Землі 15 тисяч років тому
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...