1. Новини Закарпаття
  2. >

У Чехії статистика COVID-19 пішла на спад, але режим надзвичайного стану продовжили

19.11.2020 23:57 Без кордонів

В Чехії парламент затвердив продовження надзвичайного стану до 12 грудня. Колишній термін обмежень закінчувався в п'ятницю.

В Чехії парламент затвердив продовження надзвичайного стану до 12 грудня. Колишній термін обмежень закінчувався в п'ятницю.

Про це повідомляє Czech Radio.

У ході більш ніж восьмигодинного обговорення в парламенті влада підкреслила, що ситуація із захворюваністю коронавірусом поліпшується і це є саме наслідком повернутих у жовтні жорстких обмежень.

Зазначалося, що для поліпшення ситуації й далі необхідно залишити карантинні заходи в поточному вигляді, а про повернення до нормального життя поки говорити складно. Обмеження спілкування і пересування людей у громадських місцях будуть також дуже важливі в передріздвяний період.

Після рекордних показників в 14-15 тисяч нових випадків зараження коронавірусом на добу в кінці жовтня-на початку листопада, у Чехії статистика пішла на спад. В останні кілька днів в добу фіксують менше шести тисяч випадків. Всього в країні за період пандемії було 475 284 випадків зараження, 6740 осіб померли.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Чехії діятимуть нові обмеження стосовно магазинів.

Читайте на ГК:Чи є секс на МКС та інші історії про фізіологію в космосі
Читайте на ГК:Знаменита модель показала, як COVID-19 змінив її фігуру (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Товсту мавпу відправили в "табір схуднення" (ВІДЕО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...