1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Світ
  4. > >

Україна почала реекспорт газу в Угорщину

09.11.2020 14:50 Без кордонів

Цьогоріч у підземні сховища України закачали 10 млрд кубометрів газу європейських компаній.

Цьогоріч у підземні сховища України закачали 10 млрд кубометрів газу європейських компаній.

Оператор газотранспортної системи України за 10 місяців 2020 року транспортував з країн Євросоюзу в Україну в режимі shorthaul 6,1 млрд куб. м газу і 0,015 млрд куб. м вже реекспортовано назад у країни ЄС, повідомляє прес служба ОГТСУ.

"Зі зміною сезонів трейдери почали перші відбори свого газу зі сховищ і його реекспорт назад у країни ЄС. Також зауважу, що в останню декаду жовтня збільшився потік з українських ПСГ в Угорщину, коли точка з'єднання Mosonmagyaróvár на кордоні Угорщина-Австрія перебувала на ремонті. Українська ГТС і нові зручні послуги - shorthaul і митний склад - дозволяють операторам суміжних ГТС покрити не тільки комерційний попит, а й ситуації ризиків перебоїв поставок природного газу", - зазначив комерційний директор ОГТСУ Євген Тодоров. 

З моменту запуску послуги сервісом shorthaul скористалися 24 замовники-нерезиденти та 5 українських компаній. Практично всі обсяги по shorthaul були спрямовані трейдерами в підземні сховища газу на зберігання в режимі митний склад.

Всього з початку року ОГТСУ, відповідно до замовлень клієнтів, направив оператору ПСГ для зберігання на митному складі 10,1 млрд куб. м газу (у тому числі обсягами по shorthaul).

Читайте на ГК:В Угорщині затримали контрабандиста з майже 15 кілограмами марихуани (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Опозиція в Угорщині об'єднується проти Віктора Орбана
Читайте на ГК:Угорського депутата, якого впіймали із контрабандою на Закарпатті, виключили із партії, - ЗМІ
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...