1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Світ
  4. > >

Кордони Угорщини залишаться закритими до 1 грудня

02.11.2020 21:47 Без кордонів

Уряд Угорщини продовжив розпорядження про закриття кордону ще на один місяць, який триватиме щонайменше до 1 грудня, згідно з указом.

Уряд Угорщини продовжив розпорядження про закриття кордону ще на один місяць, який триватиме щонайменше до 1 грудня, згідно з указом.

Закриття кордонів мало завершитися 1 листопада. Однак прем'єр-міністр Віктор Орбан заявив, що ситуація з Covid-19 "набагато гірше" у багатьох західноєвропейських країнах, ніж в Угорщині. Тому таким чином вирішив зберегти країну, повідомило daynews.

Хоча кількість інфікування коронавірус в Угорщині зростає, Орбан, додав, що публічна дисципліна щодо обмеження в країні є задовільною в порівнянні з іншими країнами.

Днями під час відеоконференції лідери ЄС обговорили необхідність координації в боротьбі з пандемією шляхом обміну інформацією та встановлення єдиних прикордонних правил.

За словами Віктора Орбана, головне це дотримуватися вже існуючі правила, а не встановлювати нові. Система охорони здоров'я Угорщини здатна нести тягар, спричинений епідемією. "У нас достатньо лікарняних ліжок, ліків, апаратів штучної вентиляції легенів, лікарів і медсестер", - сказав він.

Прем'єр-міністр заявив, що Угорщина на початку року замовила 1,4 мільйона доз вакцини, але недавно замовила ще 360 000.

Читайте на ГК:Українець потрапив у ДТП в Угорщині: в автомобілі він перевозив нелегалів (ФОТО)
Читайте на ГК:У Будапешті громадянин Йемену намагався згвалтувати жінку прямо на автобусній зупинці
Читайте на ГК:Угорщина на першому місці серед країн ЄС з вакцинації проти ковіду
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...