1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Світ
  4. > >

МЗС назвало умови діалогу з Угорщиною

29.10.2020 21:48 Без кордонів

Українська сторона готова рухатися далі у відносинах з Угорщиною в розв'язанні тих проблем, які є - але виключно на основі принципу взаємної поваги, заявив міністр Дмитро Кулеба.

Українська сторона готова рухатися далі у відносинах з Угорщиною в розв'язанні тих проблем, які є - але виключно на основі принципу взаємної поваги, заявив міністр Дмитро Кулеба.

Україна готова до подальших переговорів з Угорщиною з усіх проблемних питань, незважаючи на загострення відносин між двома країнами. Про це в четвер, 29 жовтня, заявив глава МЗС України Дмитро Кулеба, повідомило інформагентство Інтерфакс-Україна.

Раніше у відносинах України та Угорщини була нормальна позитивна динаміка, зазначив глава українського МЗС.

"Але потім ми зайшли в процес місцевих виборів, і, на жаль, наші угорські колеги вирішили трохи поагітувати за угорську партію на Закарпатті на цих виборах", - сказав він. Відповідно до законодавства України подібна агітація є категорично забороненою, наголосив Кулеба.

Глава МЗС зауважив, що квінтесенцією цього процесу став день голосування, коли окремі угорські високопосадовці вдалися до прямої агітації і порушили українське законодавство.

"Позиція моя, як міністра закордонних справ - що якими б хорошими були відносини з будь-якою державою світу, але якщо ця держава демонструє зневагу до твоїх законів, національних інтересів - ти повинен відповідати. І тому ми відповіли: жорстко, принципово, тому що ми повинні жорстко захищати свої національні інтереси і свій суверенітет", - зазначив Кулеба.

За його словами, незважаючи на цей кричущий випадок, українська сторона готова рухатися далі у відносинах з Угорщиною в розв'язанні тих проблем, які є - але виключно на підставі принципу взаємної поваги і з повною повагою до національних інтересів країни.

Читайте на ГК:Як у головному етно-селі Угорщини обливають дівчат водою (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Українець потрапив у ДТП в Угорщині: в автомобілі він перевозив нелегалів (ФОТО)
Читайте на ГК:У Будапешті громадянин Йемену намагався згвалтувати жінку прямо на автобусній зупинці
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...