1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Світ
  4. > >

"Істотні проблеми з працевлаштуванням іноземців": підприємці Польщі просять уряд скасувати карантин для працівників з України

20.09.2020 20:03 Без кордонів

Прохання скасувати карантин насам перед стосується робітників з України та Білорусі.

Прохання скасувати карантин насам перед стосується робітників з України та Білорусі.

Як пoвідoмляє Yavp.pl з пoсиланням на сайт Уповноваженого, прохання про скасування обов'язку відбувати карантин, насамперед, для працівників з України та Білорусі, пов'язане з непростою ситуацією польських роботодавців. 

Ті на сьогодні відчувають істотні проблеми з працевлаштуванням іноземців, оскільки змушені чекати зайві 10 днів, поки люди, які перетнули кордон, відбудуть карантин. Крім того, є й інші незручності.


“Працівники, які їдуть на вихідні додому, наприклад, в Україну чи Білорусь, після перетину кордону не можуть повернутися на роботу до Польщі без відбуття карантину”, - зазначає Адам Абрамовіч.


Відтак Уповноважений з питань малих та середніх підприємств попросив уряд повністю скасувати карантин для осіб, які перетинатимуть зовнішній польський кордон (Україна, Білорусь, Росія) з метою працевлаштування в Польщі. 

Лист Адама Абрамовіча був надісланий 9 вересня. Реакція уряду поки що невідома.

Нагадаємо, як раніше повідомлялося, у Польщі двом затриманим українцям висунули обвинувачення у вбивстві співвітчизника.

Читайте на ГК:Українські заробітчани асимілюються в Польщі і вивозять сім'ї
Читайте на ГК:У Польщі заарештували 12 українців на нелегальній фабриці сигарет (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Загадкова смерть українця у Польщі уже не загадкова: двом затриманим співвітчизникам висунули обвинувачення у вбивстві
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...