1. Новини Закарпаття
  2. >

“Повинні покинути Чехію до 16 липня”: важлива інформація для іноземців у яких закінчився термін перебування на території ЧР

12.07.2020 22:00 Без кордонів ВАЖЛИВО

Даний захід стосується лише тих іноземних громадян, термін дії візи або дозволу на проживання яких закінчився після 12 березня 2020 року.

Даний захід стосується лише тих іноземних громадян, термін дії візи або дозволу на проживання яких закінчився після 12 березня 2020 року.

Іноземні громадяни, термін дії візи або дозволу на проживання яких закінчився після 12 березня 2020 року, повинні покинути територію Чеської Республіки не пізніше 16 липня 2020 року. Для забезпечення транзиту через інші держави-члени ЄС в документах буде проставлено спеціальний штамп чеської поліції, про це пише Around Prague.

Цей штамп засвідчує допустимість перебування іноземного громадянина в Чеській Республіці з метою інформування інших держав-членів Європейського Союзу в разі транзиту через їхню територію.

Іноземним громадянам, які не можуть покинути країну до 16 липня 2020 року через відсутність авіасполучення і наземного транспортного сполучення з країнами, громадянами яких вони є або в яких проживають, рекомендується відвідати офіс Департаменту іноземної поліції. Їм буде видано виїзний ордер за умови пред'явлення документа, що підтверджує відсутність послуг авіаперевезень або документа про бронювання авіаквитка на найближчу доступну дату.

Іноземні громадяни, що не відвідають офіс або відвідають його після 16 липня 2020 року, будуть розглядатися як іноземні громадяни, незаконно проживають на території країни.

Громадянам Російської Федерації, у яких в період пандемії закінчується термін перебування на території Чехії, настійно рекомендується перед відвідуванням органів Поліції у справах іноземців МВС Чехії (з питання продовження перебування в ЧР) звернутися в консульський відділ Посольства Росії в Чехії в робочі дні з 09:00 до 12:00 для отримання довідки, що підтверджує відсутність авіасполучення між Росією і Чехією.

Дані заходи не відносяться до іноземних громадян з короткостроковою робочою візою, сезонної робочої візи або спеціальної робочою візою. Їх перебування на території вважається законним до 16 вересня 2020 року.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, щоб підняти вітчизняну економіку, чеські компанії не можуть обійтися без кваліфікованих іноземних працівників.

Читайте на ГК:Померла відома супермодель Стелла Теннант (ФОТО)
Читайте на ГК:"Міс світу" загинула під колесами автобуса
Читайте на ГК:Папа Римський знову "лайкнув" пікантне фото моделі (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...