1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Світ
  4. >

Змінено правила в’їзду до Угорщини: коли не потрібна медична довідка? (ВІДЕО)

21.06.2020 21:47 0 Без кордонів ВАЖЛИВО

З 18 червня громадяни Угорщини без обмежень можуть в’їжджати на територію країни з України, без подальшого проходження карантину. Відповідно до постанов уряду сусідньої країни.

Міністр закордонних справ Угорщини прийняв рішення, що громадяни України, котрі заїжджають до Угорщини, можуть перебувати в 30-кілометровій від кордону зоні протягом 24 годин без будь-яких обмежень. У такому випадку не потрібно ані подавати заяви, ані пред’являти медичну довідку, повідомив КО.

У пресслужбі поліції сусідньої Саболч-Сатмар-Березької області Угорщини журналістам TV 21 Ungvár повідомили, якщо хтось не дотримає 30-кілометрової межі чи 24-годинного обмеження, отримає штраф, але особу можуть і депортувати з Угорщини. Генеральний консул Угорщини у місті Ужгород наголошує, що таке послаблення перетину кордону може значно пожвавити рух на пункті пропуску «Чоп-Захонь», адже наразі це – єдиний відкритий пункт перетину кордону, решта чотири – все ще закриті.

Водночас Україна також дозволила громадянам Угорщини в’їзд на територію країни без обов’язкового проходження карантину. Для цього, окрім дійсного паспорта, слід мати таку медичну страховку, котра за необхідності покриє всі видатки лікування від коронавірусу.

Нагадаємо, на Закарпатті готують для туристів нову атракцію - Бронецький замок.

Читайте на ГК:Угорщина дозволила українцям транзит і в’їзд в 30-кілометрову зону без карантину
Читайте на ГК:Книга угорця-винахідника “кубика Рубіка” вийде у світ у 10 країнах світу
Читайте на ГК:Угорщина: мінус надзвичайний стан, плюс більше влади для Орбана
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська