1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Світ
  4. > >

Новий статус України не вирішує спір з Угорщиною, - Столтенберг

16.06.2020 18:09 Без кордонів ВАЖЛИВО

Надання Україні статусу партнера з розширеними можливостями не вирішує питання про блокування Угорщиною засідань Комісії Україна - НАТО.

Надання Україні статусу партнера з розширеними можливостями не вирішує питання про блокування Угорщиною засідань Комісії Україна - НАТО.

Генсекретар НАТО Єнс Столтенберг прокоментував надання Україні статусу партнера з розширеними можливостями, зазначивши, що вона це заслужила, повідомляє Інтерфакс-Україна у вівторок, 16 червня. 

"Союзники з НАТО вирішили надати Україні статус партнера з розширеними можливостями, тому що Україна довела, що вона дуже цінний партнер для НАТО. Це - шлях подальшого поглиблення нашого партнерства з Україною", - сказав він напередодні онлайн-засідання міністрів оборони альянсу. 

При цьому він зазначив, що проблема блокування засідань Комісії Україна - НАТО Угорщиною через мовний закон ще не вирішена. 

"Це те, що ми ще повинні вирішити, і я сподіваюся, що ми знайдемо це рішення", - сказав Столтенберг. 

Нагадаємо, минулого тижня Україна стала членом Програми розширених можливостей НАТО. Такий статус припускає поглиблення співпраці між союзниками і партнерами, які внесли значний вклад в операції та місії під проводом НАТО.

Читайте на ГК:Угорщина не зніме вето з комісії Україна-НАТО
Читайте на ГК:У Будапешті на два тижні закривають на карантин діючі синагоги
Читайте на ГК:На очах подружки на Балатоні потонув чоловік
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська