1. Новини Закарпаття
  2. >

Вчені назвали головний канал поширення COVID-19

08.05.2020 12:52 Без кордонів

Пасажирські авіаперевезення стали основним шляхом поширення коронавірусу в світі, вважають дослідники.

Пасажирські авіаперевезення стали основним шляхом поширення коронавірусу в світі, вважають дослідники.

Найбільший вплив на приріст випадків COVID-19 в світі мали авіаперевезення. Про це йдеться в дослідженні Федерального університету Байї в Бразилії, результати якого були опубліковані на сайті Medrxiv.

Зазначається, що фахівці проаналізували вплив соціально-економічних, кліматичних і транспортних факторів на поширення хвороби.

Дослідники дійшли висновку, що країни, які заборонили міжнародні авіаперевезення, домоглися більшого успіху в боротьбі з інфекцією в порівнянні з державами, які досі не вжили такі заходи.

На думку вчених, обмеження пасажирських авіаперельотів і закриття кордонів може сприяти зменшенню темпу зростання хворих. Також наголошується, що поширення COVID-19 значно скоротиться, якщо будуть удосконалені заходи тестування і контролю на борту літаків.

Читайте на ГК:"Гола" фотосесія Белли Хадід (ФОТО 18+)
Читайте на ГК:"Більше не потрібна довідка про негативний ПЛР-тест": Болгарія знову змінила правила в’їзду для українських туристів
Читайте на ГК:В’їзд у ЄС по безвізу заборонений: українців попереджають про нелегальних перевізників та заборону в’їзду у ЄС
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська