1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Світ
  4. > >

В Угорщині триває акція здавання донорської крові

24.04.2020 19:39 Без кордонів Голос Карпат

До неї долучились навіть президент країни Янош Адер та його дружина Аніта Герцег. Остання неодноразово привозила гуманітарну допомогу на Закарпаття, зокрема в Берегово.

До неї долучились навіть президент країни Янош Адер та його дружина Аніта Герцег. Остання неодноразово привозила гуманітарну допомогу на Закарпаття, зокрема в Берегово.

“Під час епідемії відчула, що біда згуртувала, об’єднала людей,- каже пані Аніта.- Побачила багато позитивних моментів, коли співвітчизники поспішали на допомогу одні одним.”

Подібне починання проходило в Угорщині й минулого року. Тоді донорами виступили понад 600 осіб.

“Нині у зв’язку з панепідемією розраховуємо, що здавати кров прийде набагато більше громадян,- заявив заступник держсекретаря угорського уряду з питань охорони здоров’я Вінце Салоі-Бобровніцкі.- Чекаємо як на постійних донорів, так і нових осіб. Здати кров можна у 22 пунктах, в основному в обласних центрах країни та столиці.”

Акція розпочалась у понеділок і завершується сьогодні, в п’ятницю. У всіх приміщеннях, де здавали кров, здійснили відповідні санітарні заходи, провели дезинфекцію.

“Коронавірус передається крапельним шляхом,- наголошує заступник держсекретаря.- Через кров – ні. Отже, донори можуть не боятися, що заразяться цією небезпечною інфекцією.”

Нагадаємо, у Вашарошнамені здали в експлуатацію лінію з очищення Тиси від сміття (ФОТО)

Читайте на ГК:Україна віднесла Угорщину до "червоної" зони
Читайте на ГК:В аеропорту Будапешта спіймали нігерійського наркоконтрабандиста (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Угорщина не зніме вето з комісії Україна-НАТО
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська