1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Світ
  4. > >

В Угорщині масово звільняють місця в лікарнях для хворих на коронавірус: інших пацієнтів відправляють додому (ВІДЕО)

23.04.2020 23:20 Без кордонів

Масова виписка пацієнтів пов'язана з розпорядженням Міністерства охорони здоров'я, згідно з яким в лікарнях має з'явитися як мінімум 40 тисяч порожніх ліжок.

Масова виписка пацієнтів пов'язана з розпорядженням Міністерства охорони здоров'я, згідно з яким в лікарнях має з'явитися як мінімум 40 тисяч порожніх ліжок.

 Euronews.

За даними агентства, в зоні ризику - пацієнти з хронічними захворюваннями, які в разі загострення опиняться без нагляду лікарів і медичного обладнання.

У числі таких виписок - 80-річна колишня медсестра з Будапешта, яку відправили додому з реабілітаційного центру незабаром після ампутації ноги.

«Нам просто сказали, що потрібно звільнити місце. Прямо зараз. Я не розумію, чому. Будівля досі пустує», - розповіла Йозефне Амброзі.

Водночас влада Угорщини заперечує, що рішення МОЗ поставило під загрозу пацієнтів з хронічними захворюваннями.

«50% лікарняних місць вільні. Згідно з представленими доповідям, глави адміністрацій медустанов відправляють додому не так багато пацієнтів, як думають більшість громадян», - заявила Цецилія Мюллер, член оперативного штабу із запобігання поширенню коронавірусу в Угорщині.

Згідно з даними університету Джонса Хопкінса, в Угорщині зафіксували 2 284 випадки зараження коронавірусом, 239 осіб померли.

Докладніше про ситуацію з вимушеною випискою дивіться у сюжеті Euronews:

Нагадаємо, в Угорщині незабаром будуть доступними ліки проти коронавірусу.

Читайте на ГК:У Будапешті на два тижні закривають на карантин діючі синагоги
Читайте на ГК:На очах подружки на Балатоні потонув чоловік
Читайте на ГК:Троє білих левенят народились у Ніредьгазькому зоопарку (ФОТО)

 

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська