1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Світ
  4. > >

Угорщина відкриє кордон з Румунією для мешканців тридцяти кілометрової зони

28.03.2020 20:19 Без кордонів

Угорщина і Румунія знову відкриють спільний кордон для громадян двох країн.

Угорщина і Румунія знову відкриють спільний кордон для громадян двох країн.

Як пише видання MyHungary.Net, міністр закордонних справ Угорщини Петер Сійярто в середу заявив, що Угорщина і Румунія знову відкриють спільний кордон для громадян двох країн.

Міністр закордонних справ Угорщини нагадав, що Угорщина і Румунія, як і багато інших європейських країн, ввели обмежувальні заходи на своїх кордонах. Ці заходи абсолютно законні і спрямовані на захист угорського та румунського населення від швидкого поширення вірусної інфекції. Але в той же час життя громад, які проживають на кордоні двох країн, тісно пов'язана, багато людей працюють по той бік кордону, «Крім захисту здоров'я людей, наша робота також полягає в тому, щоб зробити все можливе, щоб економіка продовжувала розвиватися».

Петер Сійярто зазначив, його румунський колега погодився, що це рішення буде поширюватися на угорців і румун, які проживають в радіусі 30 км від кордону двох країн. Збереження відкритого кордону для жителів прикордонної зони відповідає інтересам етнічних угорців в Румунії, а також угорським і румунським підприємствам.

Міністр закордонних справ також заявив, що керівники поліції двох сторін повинні, якомога швидше, прийняти рішення, коли почне діяти ця угода і в яких пунктах перетину кордону воно буде введено.

Уже в другій половині дня стало відомо, що відкриють пункти перетину Nyírábrány, Létavértes і Méhkerék.

Нагадаємо, в Угорщині запроваджують обмеження виходу з оселі.

Читайте на ГК:У Будапешті на два тижні закривають на карантин діючі синагоги
Читайте на ГК:На очах подружки на Балатоні потонув чоловік
Читайте на ГК:Троє білих левенят народились у Ніредьгазькому зоопарку (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська