1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Світ
  4. > >

Кордони закриті: хто може заїхати в Угорщину і як

17.03.2020 16:14 Без кордонів ВАЖЛИВО

Вчора прем'єр-міністр Віктор Орбан повідомив, що Угорщина закриє свої кордони для всіх пасажирських перевезень.

Вчора прем'єр-міністр Віктор Орбан повідомив, що Угорщина закриє свої кордони для всіх пасажирських перевезень.

Захід діє з півночі до подальшого повідомлення. Хоча кордону будуть закриті, громадяни Угорщини та члени їх сімей можуть в'їжджати в країну, інформує MyHungary.Net.

Урядовий указ, що забороняє в'їзд іноземних громадян в Угорщину, вступив в силу сьогодні, у вівторок, 17 березня.

Хоча кордони закриті для іноземців, міжнародний аеропорт імені Ференца Ліста все ще працює і буде як і раніше приймати і відправляти рейси, а громадянам Угорщини дозволено в'їжджати в країну повітряним транспортом. Як угорці, так і іноземці, можуть вільно покинути аеропорт в найближчі дні.

Для забезпечення безперебійної роботи всі рейси прибуватимуть в термінал 2B. Однак через епідемію коронавируса COVID-19 кількість припинених або скасованих рейсів постійно змінюється.

Тому аеропорт рекомендує пасажирам перевіряти інформацію про рейс перед поїздкою. Згідно з інформацією аеропорту, проїзні документи всіх, хто прибуває пасажирів перевіряються в аеропорту Будапешта.

Після цієї перевірки в'їзд в Угорщину дозволений тільки громадянам Угорщини. Іноземним громадянам членам сім'ї (дитині, батькам, чоловікові або дружині) громадян Угорщини дозволяється в'їхати в Угорщину.

Іноземні громадяни, які прибувають з країни ЄЕЗ (ЄС, Швейцарія, Норвегія), які мають посвідку на проживання і які підтверджують своє право на отримання карти постійного виду на проживання, будуть розглядатися так само, як і громадяни Угорщини.

Іноземні громадяни повинні чекати в призначеної транзитній зоні до від'їзду. Аеропорт Будапешта надає ковдри, їжу, мінеральну воду і, за запитом, маски для пасажирів, які очікують в транзитній зоні.

Пасажири також можуть сісти на стикувальні рейси в аеропорту. Вимога про те, що угорські громадяни, які прибувають додому з Південної Кореї, Ірану, Ізраїлю, Китаю та Італії, повинні пройти обов'язковий медичний огляд при в'їзді в країну, залишається в силі.

Ті, хто підозрюється в зараженні коронавірусів в результаті медичного огляду, будуть поміщені в спеціальні карантинні установи.

Угорщина також закрила свої автомобільні кордону, оскільки обмеження стосується всіх автомобільних, залізничних, водних і повітряних кордонів. Застосовуються ті ж правила, що і в аеропорту, тому громадяни Угорщини можуть в'їжджати в країну.

Однак, за словами міністра закордонних справ Петера Сійярто, Угорщина і раніше дозволяє вантажні перевезення в Угорщину, оскільки «вони доставляють товари і надають важливі послуги для угорців».

Вантажні автомобілі, що прямують в сусідні країни, обмежені певними автомагістралями і зобов'язані використовувати певні заправні станції.

Сійярто додав, що заборона на в'їзд в країну не-угорців допомагає захистити здоров'я угорців, а також громадян сусідніх країн.

Нагадаємо, в Ужгороді з підозрою на коронавірус госпіталізовано трьох людей

Читайте на ГК:"Відкриються магазини та відновить роботу сфера обслуговування": Угорщина послаблює локдаун
Читайте на ГК:Кожен третій студент Угорщини не отримує диплом
Читайте на ГК:Як у головному етно-селі Угорщини обливають дівчат водою (ВІДЕО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...