1. Новини Закарпаття
  2. >

Черга до аптеки та пусті полиці в супермаркетах: закарпатці показали як Угорщина переживає спалах Covid-19 (ФОТО, ВІДЕО)

13.03.2020 21:06 0 Без кордонів Автор: Голос Карпат
 

Станом на 13 березня в сусідній із 3акарпаттям Угорщині офіційно зареєстровано 19 випадків зараження коронавірусом. Серед хворих 9 громадян Ірану, 1 англієць та 9 угорців.

В тамтешніх містах великі черги в супермаркетах і порожні вітрини. Люди скуповують усе: від туалетного паперу й вологих серветок до м'ясних напівфабрикатів. Тут щодня зростає кількість хворих на коронавірус

Оголошений карантин у всіх навчальних закладах по всій території країни.

"У школах у всіх класах зробили порядок. В партах нічого нема, все склали в шкафи. Готуємось до генерального прибирання всієї школи" - розповідає Голосу Карпат закарпатка, яка навчається в Угорщині.

На тлі стрімкого поширення коронавірусної інфекції в Угорщині стурбовані люди починають скупляти засоби особистої гігієни: медичні маски та антисептики. На відзнятому 13 березня відео видно, як майже десяток людей на відстані один від одного вишикувалися перед аптекою в чергу.

У зв'язку з поширенням нової коронавірусної інфекції Уряд Угорщини прийняв рішення скасувати святкову церемонію в Будапешті 15 березня перед Угорським національним музеєм з нагоди національного свята - Дня початку революції та визвольної боротьби 1848-1849 років. 

Угорщина закриває кордони для туристів з Італії, а також сполучення з Іраном, Китаєм та Південною Кореєю. Станом на 13 березня недуга зафіксована у 125 країнах і територіях світу зі 193. Захворіли 129 тис. 347 людей. 

В Україні ж сьогодні, 13 березня, зафіксували першу смерть від коронавірусу. Ще двоє пацієнтів з підтвердженою формою COVID-19 ізольовані у Чернівцях.

Голос Карпат вже повідомляв, що першою ознакою Covid-19 є висока температура, яка з’являється раптово. Хоча, більшість симптомів, як зазначають експерти, нагадують звичайну застуду.

Також варто нагадати, що через карантин Генконсульство Угорщини в Ужгороді змінює порядок прийому.

Читайте на ГК:Більше двохсот автомобілів "застрягло" на 2-х митних переходах Закарпаття з Угорщиною
Читайте на ГК:Підприємцям Закарпаття: з третього серпня податкові платежі прийматимуть до 23:00
Читайте на ГК:На Закарпатті у ще одного прикордонника виявили коронавірус
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська