1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Світ
  4. >

В Угорщині презеновано виставку про Ярослава Мудрого та виступ українських музикантів (ФОТО)

19.12.2019 10:04 0 Без кордонів

 

Захід відбувся 18 грудня в Базиліці Святого Іштвана, що у центрі Будапешта.

Виставку у Лицарській залі Базиліки відкрила посол України в Угорщині Любов Непоп. Відкриття завершилось концертом класичної музики у головній залі Базиліки у виконанні українських музикантів Угорщини, який був організований спільно з Українським національним товариством Угорщини.

Любов Непоп наголосила на символічності проведення останнього з циклу виставок заходу саме в угорській національній святині - Базиліці Св. Іштвана в серці Будапешта саме напередодні свята Св.Миколая в Україні та в період передріздвяних приготувань в Угорщині.

Посилаючись на яскраві історичні події в українсько-угорських двосторонніх відносинах, Любов Непоп закликала угорців і надалі залишатися солідарними з Україною. А в першу чергу у питанні відновлення територіальної цілісності та миру.

Нагадаємо, Угорщина підтримає вступ України в НАТО, як тільки будуть відновлені права закарпатських угорців, - Сійярто

Читайте на ГК:Угорські митники виявили 8 тисяч пачок контрабандних сигарет більш ніж на 11 млн форинтів, які "прийшли" із Закарпаття (ВІДЕО)
Читайте на ГК:На КПП "Захонь" і "Тисабеч" угорські митники знайшли 8000 пачок контрабандних сигарет на суму понад 11 млн форинтів (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Зіткнення суден у Будапешті: українського капітана помістили під домашній арешт
Цей матеріал також доступний на таких мовах:
Стрічка