1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Світ
  4. >

Комітет Європарламенту затвердив угорського єврокомісара, який відповідатиме за Україну

18.11.2019 23:03 Без кордонів

Дві найбільші політичні групи в Європарламенті заявили, що підтримають кандидата Угорщини Олівера Варгеї на посаді єврокомісара з питань політики сусідства та розширення.

Про це повідомляє "Європейська правда" із посиланням на Politico.

Варгеї отримав схвалення від членів комітету Європарламенту із закордонних справ після того, як він надав запевнення у своїй незалежності від прем'єр-міністра Віктора Орбана у відповідях на додаткові запитання євродепутатів.

Минулого тижня депутати Європарламенту, зокрема, представники групи соціалістів і демократів, відмовилися схвалити Варгеї через стурбованість щодо його залежності від вказівок угорського уряду, який має тісні стосунки з Москвою.

Угорщина була останньою країною, у якої не було затверджено кандидата в нову Єврокомісію. 27 листопад під час пленарного засідання Європейського парламенту має бути затверджений її склад, хоча інституція все ще потребує рішення щодо відмови Великої Британії у призначенні свого єврокомісара.

Читайте на ГК:На автомагістралях Угорщини здійснюватиметься посилений контроль за підготовкою транспортних засобів до зими
Читайте на ГК:Стало відомо, що Угорщина не прийматиме участь у Євробаченні-2020
Читайте на ГК:Антиіміграційна політика Віктора Орбана — "угорця лише угорцем можна замінити"
Стрічка