1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Світ
  4. >

Антиіміграційна політика Віктора Орбана — "угорця лише угорцем можна замінити"

16.11.2019 10:54 Без кордонів Голос Карпат

Про це Прем’єр-міністр Угорщини заявив у промові, яку нещодавно виголосив.

Зокрема Віктор Орбан зазначив, що уряд продовжить боротися з міграцією, навіть попри звинувачення у безсердечності з боку Імміграційної партії, а також додав: Угорщина - це добра країна, а угорці - хороші люди і вони готові робити добро - і тут наголошується саме на тому, щоб нести допомогу, а не дозволяти приносити неприємності.

В якості прикладу він пригадав всю ту підтримку, яку Угорщина надала таким країнам як Ірак, Сирія, Йорданія, Ліван, Нігерія та Ефіопія.
На даний момент, одним із найважливіших зобов’язань уряду є викорінення бідності та зупинка інтеграції ромів. У зв’язку з цим він представив результати дослідження нерівності, в якому було встановлено, що кількість людей, які живуть з важкими фінансових умовах в Угорщині, впала до найнижчого рівня за останні десятиліття. Це було пов'язано з тим, що минулого року більше угорців приїхали додому, аніж виїхали.

Говорячи про Україну, він сказав, що незважаючи на неодноразові спроби, зустрітися з новим українським президентом Володимиром Зеленським не вийшло, проте він сподівається, що новий уряд прийме "простягнуту руку" Угорщини, пише Кarpatalja.

Нагадаємо, Віктор Орбан вимагає вислати всіх мігрантів з Європи

Читайте на ГК:На КПП "Захонь" і "Тисабеч" угорські митники знайшли 8000 пачок контрабандних сигарет на суму понад 11 млн форинтів (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Зіткнення суден у Будапешті: українського капітана помістили під домашній арешт
Читайте на ГК:В Угорщині палинка вже не є найпопулярнішим святковим напоєм
Стрічка