1. Новини Закарпаття
  2. >

Електронні сигарети і вейпи: вчені з’ясували причину смерті від їх куріння

10.09.2019 13:36 Без кордонів

Вчені назвали головну небезпеку електронних сигарет - масляну форму вітаміну Е. Вдихання масляної форми може бути небезпечним.

Вчені назвали головну небезпеку електронних сигарет - масляну форму вітаміну Е. Вдихання масляної форми може бути небезпечним.

У США вчені знайшли причину захворювань, що провокуються курінням електронних сигарет і вейпів, - це масляна форма вітаміну Е. Результати досліджень опубліковані на сайті Департаменту охорони здоров'я американського штату Нью-Йорк у вівторок, 10 вересня.

На початку серпня в США зафіксували 94 випадки хвороби легенів, які, за словами медиків, викликані курінням електронних сигарет.

Небезпечну речовину виявили в канабісі та рідинах для вейпів, які вживали хворі, а також в організмі самих пацієнтів. Це перша речовина, яку було знайдено в організмі у всіх хворих, а також у вживаних ними рідинах.

Зараз вчені проводять додаткові дослідження, щоб переконатися в достовірності результатів. Вітамін Е, за словами дослідників, не завдає шкоди організму в разі його вживання у вигляді вітамінної добавки, але його вдихання може бути небезпечним. Маслоподібні властивості вітаміну можуть викликати кашель, біль у грудях і задишку.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у США зафіксовано перший смертельний випадок внаслідок куріння електронної сигарети, а пізніше Супрун назвала небезпечні симптоми внаслідок куріння електронних сигарет та вейпів.

Читайте на ГК:Лев вдарив левицю по морді і потрапив на відео (ВІДЕО 18+)
Читайте на ГК:У Німеччині знову встановлюють пам'ятник Леніну
Читайте на ГК:У WhatsApp зʼявляться електронні платежі