1. Новини Закарпаття
  2. >

Електронні сигарети і вейпи: вчені з’ясували причину смерті від їх куріння

10.09.2019 13:36 Без кордонів

Вчені назвали головну небезпеку електронних сигарет - масляну форму вітаміну Е. Вдихання масляної форми може бути небезпечним.

У США вчені знайшли причину захворювань, що провокуються курінням електронних сигарет і вейпів, - це масляна форма вітаміну Е. Результати досліджень опубліковані на сайті Департаменту охорони здоров'я американського штату Нью-Йорк у вівторок, 10 вересня.

На початку серпня в США зафіксували 94 випадки хвороби легенів, які, за словами медиків, викликані курінням електронних сигарет.

Небезпечну речовину виявили в канабісі та рідинах для вейпів, які вживали хворі, а також в організмі самих пацієнтів. Це перша речовина, яку було знайдено в організмі у всіх хворих, а також у вживаних ними рідинах.

Зараз вчені проводять додаткові дослідження, щоб переконатися в достовірності результатів. Вітамін Е, за словами дослідників, не завдає шкоди організму в разі його вживання у вигляді вітамінної добавки, але його вдихання може бути небезпечним. Маслоподібні властивості вітаміну можуть викликати кашель, біль у грудях і задишку.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у США зафіксовано перший смертельний випадок внаслідок куріння електронної сигарети, а пізніше Супрун назвала небезпечні симптоми внаслідок куріння електронних сигарет та вейпів.

Читайте на ГК:Вчені придумали, як зупинити випадіння волосся при хіміотерапії
Читайте на ГК:"Супер-Земля": вчені виявили воду на планеті, яка подібна до Землі
Читайте на ГК:"Не зворотні зміни": температура на планеті Земля піднімається швидше, ніж очікувалося, - вчені
Стрічка