1. Новини Закарпаття
  2. >

"Війна нового покоління": військові провели навчання в Тибеті із застосуванням дронів-камікадзе, танків та артилерії (ВІДЕО)

21.08.2019 22:08 Без кордонів

Армія Китаю провела масштабні навчання в Тибеті на кордоні з Індією із застосуванням дронів для танкової атаки, повідомляє CCTV.

Армія Китаю провела масштабні навчання в Тибеті на кордоні з Індією із застосуванням дронів для танкової атаки, повідомляє CCTV.

Особливістю навчань стало розташування полігону (на висоті 4 500 метрів) і підтримка дій бронетехніки роєм дронів-камікадзе. На навчаннях були задіяні новітні основні бойові танки ZTZ-99A і модернізовані бойові машини піхоти ZBD-04A 76-й армійської групи.

В якості мішеней використовували списані застарілі танки 50-х років Тип 59.

Наступ підтримувався вогнем 122-мм самохідних артилерійських установок PLZ-07, які є далекими родичами ще радянських 2С1 Гвоздика. Розвідку цілей вів легкий безпілотний літальний апарат.

У навчаннях також застосовувалися реактивні системи залпового вогню, наприклад, китайський розвиток БМ-21 Град - гусеничний варіант 122-мм установки PR50, що відрізняється від оригіналу наявністю двох модульних пакетів напрямних.

Читайте на ГК:100-річний ветеран зібрав для протидії коранавірусу більше 25 мільйонів фунтів стерлінгів
Читайте на ГК:"Розумний карантин" поширили на всю Чехію (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Нехтуючи епідемією, Лукашенко на Великдень побував у храмі