1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Світ
  4. >

Більше 31 000 угорців бажають залишитися у Великобританії

19.08.2019 15:23 Без кордонів

Міністерство внутрішніх справ Великобританії 31 липня опублікувало дані про кількість поданих заявок громадянами країн ЄС на отримання статусу постійного проживання в Сполученому Королівстві.

Громадяни Польщі, Румунії, Італії та Португалії лідирують за кількістю поданих заявок. Станом на 31 липня 31500 угорських громадян, які бажають залишитися в Сполученому Королівстві, також подали заявки, повідомив MyHungary.Net.

За оцінками аналітиків, в країні проживає близько 3,2 млн. осіб з 27 країн Європи, з яких угорців, які проживають у Великобританії, становить від 100 000 до 350 000 чоловік.

Громадяни ЄС, які бажають залишитися у Великобританії, повинні подати заяву на отримання статусу постійного проживання до червня 2021 року - в разі врегульованого, з країнами ЄС, виходу країни з Союзу. Однак в разі «жорсткого брексіта», крайній термін подачі заявок - грудень 2020 року.

Відповідно до Системи врегулювання громадяни ЄС можуть подати заяву на отримання дозволу на безстрокове перебування у Великобританії (ILR), якщо вони проживають в країні протягом п'яти років. Тим, хто прожив там менше п'яти років, буде надано попередньо встановлений статус тимчасового перебування, а потім при досягненні 5 років перебування, кожна людина може подати заявку на отримання статусу постійного проживання.

Нагадаємо, в черзі на кордоні з Польщею померла жінка.

Читайте на ГК:"Світла Лавина-2019": у міжнародних навчаннях в Угорщині бере участь батальйон "Тиса"
Читайте на ГК:Ніредьгаза відзначатиме День міста (ПРОГРАМА)
Читайте на ГК:Мотор стартував у Лізі чемпіонів розгромною поразкою в Угорщині
Стрічка