1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Світ
  4. >

У Польщі розробили нову міграційну політику

30.06.2019 18:35 Без кордонів

Міграційна політика повинна проводитися відповідно до концепції панівної культури, яка встановлює іммігрантам визначені межі функціонування в державі, а не відповідно до моделі мультикультурності.

МВС Польщі пропонує, щоб нова міграційна політика країни зосередилася на сьогоднішніх проблемах ринку праці, оскільки в найближчому майбутньому Польщі може знадобитися значне збільшення пропозиції робочої сили, повідомляє Польське радіо.

На погляд авторів стратегії, імміграційна політика Польщі повинна зосередитися на циклічній і короткочасній імміграції, тобто на нинішніх потребах ринку праці, з особливим урахуванням нестачі в компетенціях, з заохоченням до повернення поляків, а також створенням системи інтеграції та асиміляції іноземців, які планують залишитися в Польщі.

"У той же час міграційна політика повинна бути підпорядкована принципам безпеки держави і ефективно запобігати зловживанню і порушенню, які супроводжують міграційні процеси і боротися з ними", - йдеться в документі.

Якщо в майбутньому демографічна ситуація Польщі не поліпшиться, і не буде відчутних результатів у поверненні поляків з еміграції і масштабах репатріації, то в зв'язку зі змінами демографічної ситуації, потрібно також розглянути можливість почати активні заходи для міграції з метоюпереселення "з обраних країн".

"Механізми відбору повинні брати до уваги як кваліфікацію іноземців, так і чинники, що допомагають в їх інтеграції, а потім асиміляції, вони також повинні дозволити тимчасове призупинення або обмеження потоку іноземців в межах окремих міграційних каналів", - йдеться в документі.

Міграційна політика повинна проводитися відповідно до концепції панівної культури, яка встановлює іммігрантам визначені межі функціонування в державі, а не відповідно до моделі мультикультурності.

Читайте на ГК:"Хочуть переїхати на ПМП": побільшало українських заробітчан, які хочуть залишитись в Польщі
Читайте на ГК:У Польщі затримали українця, який на човні ввозив мігрантів до Британії
Читайте на ГК:У Польщі перекинувся мікроавтобус з українцями
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
Стрічка