1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Світ
  4. > >

Контрабандний рекорд: на угорсько-румунському кордоні затримали фуру з цигарками на 530 млн. форинтів

09.06.2019 12:20 Без кордонів ВАЖЛИВО

Фура прямувала через митний пунк "Дяково", фуру пропустили і українські і румунські митники. І уже на території Угорщини фуру зупинили, та виявили рекордну кількість нелегального товару.

Фура прямувала через митний пунк

Рекордний обсяг контрабандних сигарет у розмірі 530 млн. Форинтів було виявлено у Національній податковій та податковій службі Фінансисти митників (ВЧА) у вантажній зоні вантажівки на угорсько-румунському пункті перетину кордону в Ченгерсімі, повідомив журналіст у податковій та митній дирекції округу Саболч-Сатмар-Берег у середу з MTI.

Золтан Давід повідомив, що запечатана вантажівка з номерним знаком налічувала матеріали ізоляції будівлі згідно з документами. Після зняття печатки поліція і співробітники міліції виявили 521 890 ящиків контрабандних сигарет.

Не обкладений тютюн був арештований, а до фінансових слідчих НСА було подано кримінальну справу проти водія за фіскальне шахрайство, додав він.

Поліція повідомила раніше на www.police.hu, що вантажівка була перевірена на перетині кордону в понеділок вранці, і автомобіль був керований 32-річним українсько-угорським громадянином.

Джерело: mti.hu 

Нагадаємо, в Угорщині потрапив у ДТП український контрабандист.

Читайте на ГК:Угорщина не зніме вето з комісії Україна-НАТО
Читайте на ГК:У Будапешті на два тижні закривають на карантин діючі синагоги
Читайте на ГК:На очах подружки на Балатоні потонув чоловік
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська