1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Світ
  4. > >

Угорщина призупинила поставки нафти з Росії

26.04.2019 22:34 Без кордонів

Найбільша нафтогазова компанія Угорщини заявила, що через трубопровід Дружба йде забруднена сира нафта.

Найбільша нафтогазова компанія Угорщини заявила, що через трубопровід Дружба йде забруднена сира нафта.

Угорщина призупинила поставки російської нафти по трубопроводу Дружба. Про це повідомили в найбільшій нафтогазовій компанії Угорщини MOL (Magyar Olaj és Gázipari Részvénytársaság), передає ТАСС у п'ятницю, 26 квітня.

"MOL постійно контролює якість сировини, що надходить по трубопроводу Дружба, і не дозволяє не відповідній за стандартом сирій нафті надходити в Угорщину. До теперішнього часу якість сирої нафти, що надходить по трубопроводу, відповідала нормативним вимогам, проте ми вирішили тимчасово призупинити приймання сирої нафти. Забруднена сира нафту не може надійти на наш переробний завод", - зазначили в MOL. 

Як повідомлялося, сьогодні в Мінську пройшли переговори щодо врегулювання ситуації з транзитом нафти по нафтопроводу Дружба. Представники нафтотранспортних компаній України, Білорусі, Польщі і Росії погодили технічне рішення щодо відновлення його роботи. Як відомо, Білорусь скликала переговори у зв'язку із загрозою повної зупинки системи магістральних нафтопроводів Дружба через "брудну" російську нафту. 

У зв'язку з цим Білорусь 23 квітня вимушено призупинила експорт світлих нафтопродуктів в Україну, Польщу і країни Балтії. Транзит нафти також припинила Польща, як і Україна.

Читайте на ГК:Хто може заїхати в Угорщину без обов’язкової самоізоляції?
Читайте на ГК:Угорщина програла суд у справі Сороса
Читайте на ГК:Будапештський “Ференцварош” достроково став чемпіоном Угорщини
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська