1. Новини Закарпаття
  2. >

Прикордонна служба посилює охорону кордонів перед другим туром виборів

15.04.2019 19:20 Без кордонів

Особлива увага приділяється в'їзду в Україну міжнародних спостерігачів та акредитованих представників ЗМІ, особливо - проросійських.

Особлива увага приділяється в'їзду в Україну міжнародних спостерігачів та акредитованих представників ЗМІ, особливо - проросійських.

Українські прикордонники проводять заходи посиленої охорони кордону у зв'язку з підготовкою та проведенням другого туру виборів президента України. Про це повідомляє Держприкордонслужба в понеділок, 15 квітня. 

"Заходи, як і під час першого туру виборів, спрямовані, перш за все, для недопущення провокацій на державному кордоні, провезення зброї, боєприпасів, вибухівки та інших засобів терору. А також недопущення осіб, які можуть брати участь у дестабілізуючих заходах на території України в період виборів", - йдеться в повідомленні. 

Відзначається, що на кордоні несуть службу близько 6000 прикордонників на добу. На посилення заходів додатково будуть щодня залучатися ще понад 1300 осіб. Також посилені прикордонні наряди, активізовано використання технічних засобів і службових собак, уточнено взаємодію з іншими правоохоронними органами та ЗСУ. Залучені резерви керівників органів охорони держкордону і начальників регіональних управлінь, бійці загону оперативного реагування Дозор і добровільних громадських формувань. 

"Особлива увага приділяється в'їзду в Україну міжнародних спостерігачів та акредитованих представників ЗМІ, особливо - проросійських. Пропуск здійснюється за попередніми списками, які отримали відповідну акредитацію в ЦВК. Під час проведення прикордонного контролю зазначених категорій осіб прикордонники активно співпрацюють з СБУ, ЦВК, ПП та іншими правоохоронними органами", - відзначили в Держприкордонслужбі. 

Раніше стало відомо, що з 16 квітня поліція переходить на посилений режим роботи перед другим туром виборів президента. Правоохоронці візьмуть під цілодобову охорону дільничні виборчі комісії.

Читайте на ГК:Заробітчани в темі: в Мережу "злили" новий трек (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Сьогодні на Закарпатті - лавинонебезпечно!
Читайте на ГК:За "Золоту палачінтовку" змагалися на Ужгородській палачінті (ВІДЕО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська