1. Новини Закарпаття
  2. >

Туристичний потенціал Закарпаття взялись розвивати чехи (ВІДЕО)

18.03.2019 17:12 0 Без кордонів

В Чехії презентували туристичні перспективи Закарпаття.

Розвиток співробітництва з іноземними партнерами – чи не головна мета такої важливої події, як туристична виставка, наголосив під час вітальної промови гетьман Краловградецького краю Їржі Штепан, повідомило М-Студіо.

За словами міністра закордонних справ Чехії Томаш Петржічек, туристична галузь відіграє велику роль у популяризації як окремого регіону, так і країни в цілому. Що дуже важливо і для розвитку економіки.

Цього року виставку-ярмарок INFOTOUR&CYKLOTURISTIKA в місті Градец Кралове проводять вже вдвадцяте. І за словами місцевої влади, вкрай важливо, що на ній представлені багато інших країн.

Цікаві історичні місця, туристичні комплекси, оздоровниці та багато різноманітних природних об’єктів – те, що демонстрували країни на своїх стендах та в інформаційних буклетах. Велику ставку чеська влада робить саме на розвиток активних видів відпочинку, а саме велотуризмі.

Україну на виставці представило лише Закарпаття. Область має вже немалий досвід участі у подібних заходах.

Активно беруть участь в організації подібних заходів і представники української діаспори. Адже тих, хто колись за певних обставин переїхав до Чехії на постійне місце проживання тут вистачає. Так, студентка Юліана в Чехії живе з малечку, однак завжди активно бере участь в заходах, пов’язаних з популяризацією України в Чехії. Тут можнане лише дізнатись про цікаві туристичні об’єкти Закарпаття, а й почути і про українські традиції та більше дізнатись про українську культуру.

Ну а тим часом, партнери з Краловградецького краю кажуть, готові підкласти плече підтримки, зокрема, відкрити для Закарпаття додаткові можливості для розвитку свого регіону.

За словами туризмознавців, Закарпаття має великий потенціал для розвитку саме туристичної галузі, та серед головних перешкод – недостатнє державне фінансування та не надто розвинена інфраструктура. Серед переваг – зручне географічне розташування а саме близькість з європейським країнами та спільне історичне минуле з деякими з них. Туризмознавці кажуть, зацікавленість нашим краєм з кожним роком лише збільшується, а це означає, що область має великі можливості для розвитку.

В рамках перемовин чеські партнери пообіцяли у рамках благoдійнoї дoпoмoги передати Закарпаттю декілька автoмoбілів швидкoї медичнoї дoпoмoги, такoж рoзглядається питання прo передачу декількoх громадських автобусів. Ще одний проект, який реалізуються спільно з чеськими партнерами, дасть можливість українським школярам відкрити для себе Європу.

Нагадаємо, мережу здивувало фото занадто мускулистої мавпи.

Читайте на ГК:"Де маска?" В мережі показали кумедний ролик в закарпатській озвучці (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Закарпатські волонтери відправили військовим Великодні посилки
Читайте на ГК:На Закарпатті інспектору митниці повідомили про підозру у зловживанні службовим становищем (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська