1. Новини Закарпаття
  2. >

Названо ТОП-5 країн, куди їдуть на заробітки українці

22.02.2019 19:07 Без кордонів ВАЖЛИВО

Українські заробітчани освоюють нові напрямки для сезонних заробітків.

Українські заробітчани освоюють нові напрямки для сезонних заробітків.

І хоч Польща залишається в топі з працевлаштування за кордоном, інші країни також набирають популярності.

Три чверті зарубіжних вакансій впевнено займає польський роботодавець. Але є ще щонайменше п’ять країн, куди наших людей приймають на роботу з відкритими обіймами на великі оклади. 

Це Чехія, з якої приходить кожна третя вакансія. В середньому тут готові платити $1 тис. Найчастіше роботодавець шукає у нас різноробочих, пекарів і пакувальників. Ще потрібні машиністи на автонавантажувачі.

На третьому місці за популярністю розмістилася Німеччина. Тут також частіше шукають різноробочих. Не менший попит на сортувальників і водіїв. В середньому німці готові платити за цими вакансіями в межах 41 тис. грн.

Також активно набирає іноземців Словаччина. Правда, платять тут трохи менше, ніж в тій же Чехії, – близько 25 тис. грн. Підшукують все тих же різноробочих, пакувальників і зварників, водіїв та кухарів.

Потребує робочих рук і Угорщина. Тут роботодавці пропонують найманим працівникам близько 18 тис. грн.

Замикає п’ятірку країн за кількістю вакансій для українців Ізраїль. Різноробочим, прибиральникам і пакувальникам там платять дуже непогано – в середньому 55 тис. грн. Це в 5 разів більше від середньої зарплати в Україні.

У Канаді різноробочих і зовсім готові озолотити. Середні оклади в цій країні становлять 97 тис. грн. Ось тільки шукають українців нечасто.

У Болгарії і Туреччині працівникам і зовсім пропонують оклади ненабагато вищі за українські – в середньому до 15 000 грн. Але попит на наших роботяг у другому півріччі 2018-го помітно підріс, кажуть експерти.

За матеріалами OLX.

Читайте на ГК:20 лютого на Закарпатті стартує Тиждень угорських страв
Читайте на ГК:Як вплинула на Закарпаття зміна політичного режиму: від мадяризаціі до русифікації (ФОТО)
Читайте на ГК:Заробітчани в темі: в Мережу "злили" новий трек (ВІДЕО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська