1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Світ
  4. >

Польща припиняє роботу пішохідного переходу на кордоні з Україною

26.12.2018 17:40 Без кордонів

Чинним залишається тільки пішохідний перехід в Шегинях Львівської області.

Чинним залишається тільки пішохідний перехід в Шегинях Львівської області.

Польща припиняє роботу експериментального пішохідного переходу на кордоні з Україною в Угринові, залишаючи такий перехід тільки в Шегинях. Про повідомив помічник голови Держприкордонслужби України Олег Слободян.

"Був один пішохідний перехід, він так і працює один – це в "Шегинях", а в пункті пропуску "Угринів – Долгобичув", який функціонував, як автомобільний, з 2015 року польська сторона запустила пішоходів. Це був експеримент, оскільки там для пропуску пішоходів нічого не обладнано", – сказав Слободян.

Зараз польська сторона дійшла висновку, що цей експеримент потрібно завершити. 

"По-перше, пункт перепустки не облаштований, а по-друге, кількість пішоходів зростає, і вони вже починають створювати проблеми в оформленні автомобілів. Можливо, потім будуть опрацьовуватися варіанти реконструкції пункту пропуску або якісь інші форми, щоб забезпечити громадянам комфортний перетин кордону", – пояснив Слободян.

За його словами, "ніякої катастрофи немає", пункт пропуску функціонує, і тільки з технічних причин припиняється "пішохідний" експеримент.

Додамо, що наплив на пішохідному переході в пункті пропуску "Угринів-Долгобичув" був близько 1 тис. осіб на день і все зростав.

Читайте на ГК:Експерти розповіли про зарплати українців у Польщі
Читайте на ГК:У Польщі побили двох українців (ВІДЕО)
Читайте на ГК:У Польщі оцінили перспективу для українських заробітчан
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська