1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

Спроба приховати цигарки від закарпатських митників закінчилась для українця невдачею

22.12.2018 11:54 Без кордонів

Минулої доби, 21 грудня, в зоні митного контролю митного посту «Тиса» Закарпатської митниці ДФС припинено спробу незаконного вивезення з України тютюнових виробів.

Цигарки намагався вивезти до Угорщини громадянин України, автомобілем «PEUGEOT BOXER», обравши смугу руху «зелений коридор». Він усно заявив про відсутність у нього товарів та предметів прихованих від митного контролю, або таких, які заборонені до вивезення з України.

Однак, в подальшому, при виведенні автомобіля в бокс поглибленого огляду та проведенні митного огляду, було виявлено незаявлені під час опитування та приховані від митного контролю цигарки вітчизняного виробництва «Rothmans» з акцизними марками України. За «традицією» тютюнові вироби знаходилися в конструктивних порожнинах автомобіля.

Таким чином громадянин вчинив дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України, з приховуванням від митного контролю, тобто з використанням спеціально виготовлених сховищ. Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбачених частиною 1 статті 483 Митного кодексу України.

На підставі статті 511 Митного кодексу України складено протоколи, відповідно до яких до рішення суду вилучено вищезгаданий автомобіль, загальною вартістю майже 130 тис. грн, та 290 пачок цигарок, вартість яких склала понад 6659 грн, повідомила ДФС у Закарпатській області.

Нагадаємо, через Закарпаття хотіли вивезти коштовні церковні речі.

Читайте на ГК:Водії каміонів в Ужгороді вистоюють на кордоні по дві доби без їжі й води (ВІДЕО)
Читайте на ГК:В Ужгороді провели урок для маленьких велосипедистів та пішоходів (ФОТО)
Читайте на ГК:Меморандум про співпрацю підписаний в Ужгороді громадськими товариствами по захисту прав краян із фізичними вадами
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
Стрічка