1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Світ
  4. > >

Угорець у змові з 2-ма закарпатцями "сприяв" українцям в отриманні громадянства Угорщини

15.12.2018 11:06 Без кордонів ВАЖЛИВО

До 6 років ув’язнення без права обіймати посаду у органах державної влади – такий вирок виніс суд угорському екс-чиновнику, колишньому меру міста Монок Жолту Сепеші.

До 6 років ув’язнення без права обіймати посаду у органах державної влади – такий вирок виніс суд угорському екс-чиновнику, колишньому меру міста Монок Жолту Сепеші.

Таке рішення прийняв Апеляційний суд Ніредьхази у четвер, 13 грудня, посиливши відповідальність, визначену судом першої інстанції. Відтак, у суді доведено, що Жолт Сепеші в 2013 році домовився з двома громадянами України про те, що у посередництві з ними, «сприятиме» у отриманні  подвійного громадянства Угорщини бажаючим українцям. Послуги, звісно, ж були платними. У темних справах з «громадянства» йому допомагала співмешканка.

Судом встановлено, що обвинувачений ошукав щонайменше 594 українців, від яких отримав майже 400 тисяч євро, або ж 110 мільйонів форинтів.

У діях екс-мера також вбачається і корупційна складова, така, що «дискредитує міжнародний престиж Угорщини», що  і вплинуло на посилення відповідальності, яку йому визначив суд другої інстанції.

Його спільницю засуджено до 2 років позбавлення волі.

Українські спільники спритного чиновника засуджені до 6 місяців та одного року позбавлення волі відповідно.

Жолт Сепеші оскаржує вирок Апеляційного суду Ніредьхази, відтак, справу розглянуть в апеляційному суді  Дебрецена, повідомляє  szon.hu.

Нагадаємо про угорські паспорти на Закарпатті: Будапешт пішов на несподіваний крок.

Читайте на ГК:"Полював та випадково заблукав": в Угорщині затримали українця
Читайте на ГК:Угорщина першою в ЄС розпочала вакцинацію від COVID-19
Читайте на ГК:Український “гончий” заблукав на територію Угорщини
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...