1. Новини Закарпаття
  2. >

Кінець ери "пересічок": ДФС назвала нові умови ввезення автомобілів на "єврономерах"

24.11.2018 18:41 Без кордонів ВАЖЛИВО

Сьогодні опубліковано тексти Законів, що змінюють норми ввезення транспортних засобів на іноземній реєстрації. Вони набувають чинності з 00.00 годин 25.11.2018 року.

Сьогодні опубліковано тексти Законів, що змінюють норми ввезення транспортних засобів на іноземній реєстрації. Вони набувають чинності з 00.00 годин 25.11.2018 року.

Про це повідомили на офіційній сторінці Державної фіскальної служби України:

Отже, за якими правилами можна ввозити на митну територію України транспортні засоби, зареєстровані на нерезидентів (у тому числі і автомобілі для особистого користування)?

Громадяни України мають право тимчасово ввозити транспортний засіб, що зареєстрований за межами України, строком до одного року і за умови сплати всіх необхідних митних платежів. При цьому, митні платежі не повертаються,  йдеться в повідомленні ДФС.

За інформацією фіскалів, громадяни-резиденти мають право переміщувати транспортний засіб, що зареєстрований за межами України, в режимі транзиту за умови сплати грошової застави в розмірі митних платежів, що підлягають сплаті при ввезенні таких автомобілів на митну територію України з метою вільного обігу.

При ввезенні автівки, що була в користуванні, підтвердження відповідності екологічним нормам ЄВРО 5 не вимагається. Таким чином, якщо резидент планує сьогодні здійснити перетин митного кордону України на автівці з іноземною реєстрацією і повернутися після 00.00 годин, то сплата митних платежів або грошової застави є обов‘язковою, - повідомили в ДФС.

Також варто відзначити, що одною з основних вимог довготривалої "акції непокори" у Нижніх Воротах, стало розмитнення авто на єврономерах. Кілька днів тому власники авто на "єврономерах" протестували у 23 містах України. В акціях протесту, за даними МВС, брали участь понад п'ять тисяч людей. Рух у десятках міст був ускладнений.

Нагадаємо, що власники авто на "єврономерах" оголосили про нову акцію протесту.

Читайте на ГК:"Пливе кача по Тисині": неймовірне виконання від Мирослави Копинець (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Новини Закарпаття, Виноградівщини, Рахівщини та Ужгорода 23 лютого 2020 року
Читайте на ГК:В мисливських угіддях Закарпатської області триває облік чисельності диких тварин
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська