1. Новини Закарпаття
  2. >

Дозвіл на роботу для заробітчан в Чехії видаватимуть лише за межами України / ОБГОВОРЕННЯ

27.09.2018 14:58 Без кордонів ВАЖЛИВО

Дозвіл на роботу вже будуть давати для українців тільки в Чехії.

Дозволити чеським компаніям залучати більше співробітників з України, каже міністр внутрішніх справ Мілан Чованец з CSSD. Дозволи на роботу будуть оброблятися тільки в Чеській Республіці. Він запропонував це на засіданні Комітету безпеки під час обговорення поправки уряду до Закону про проживання іноземців.

Поправка до закону, прийнята урядом і Палатою представників, прийнята в першому читанні, полягає в тому, щоб дозволити квоти для економічних мігрантів, повідомив портал iDNES.cz.

«Уряд міг би передбачити, що, наприклад, в Україні може бути подана тисяча заявок, - сказала Млсна.

«Мафія живиться на цих людях. Це спосіб обмежити джерело доходів від організованої злочинності », - сказав колишній міністр внутрішніх справ Чехії.

«Ми не хочемо, щоб чеські безробітні постраждали в першу чергу», - сказав заступник міністра внутрішніх справ Петро Мльсна. Більш того, він не впевнений, чи буде мафія переміщати свою діяльність з України до Чеської Республіки.

«Мені важко визнати, що Чеська Республіка не може створити цього на своїй території», - сказав Чованец. Мало того, підприємства мають великий інтерес до залучення робочої сили з України до Чеської Республіки.

Іноземці, які мігрували в Чеську Республіку та хочуть бути тут більше року, повинні мати восьмигодинний інтеграційний курс відповідно до пропозиції уряду. 

«Невиконання цього курсу буде злочином, за який загрожує штраф в десять тисяч крон», - сказав заступник міністра внутрішніх справ Петро Мльсна в Комітеті безпеки. Це стосується тільки іноземців з країн, що не входять в Європейський Союз.

Комітет перервав переговори по закону, тепер члени можуть внести конкретні поправки.

Нагадаємо, в Чехії назвали Москаля "спекулянтом" на темі про громадянство.

Читайте на ГК:Вчені: Лондон, Нью-Йорк та Шанхай під загрозою затоплення до 2100 року
Читайте на ГК:Марго Роббі зняли на пляжі під час стрибка у воду (ФОТО)
Читайте на ГК:У Єгипті виявили стародавню гігантську фортецю
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Стрічка
Система Orphus