1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

УжНУ та Карлів університет в Празі підпишуть нову Угоду про співпрацю

05.01.2018 Без кордонів

Під час зустрічі була досягнена домовленість про підписання нової розширеної Угоди про співпрацю між юридичними факультетами Ужгородського національного університету та Карлового університету в Празі.

Напередодні Різдва Христового за григоріанським календарем, у м. Празі (Чеська Республіка) відбулася робоча зустріч заст. декана юридичного факультету з міжнародних зв’язків, директора НДІ державно-конфесійного права та державно-церковних відносин УжНУ, доцента Олександра Білаша (архімандрита Євфросина) з заст. декана юридичного факультету з міжнародних зв’язків Карлового університету в Празі, професором Міланом Дамогорським (prof. JUDr. Milan Damohorský, DrSc.).

Під час зустрічі була досягнена домовленість про підписання нової розширеної Угоди про співпрацю між юридичними факультетами Ужгородського національного університету та Карлового університету в Празі. Серед основних домовленостей, що мають увійти до тексту Угоди потрібно відзначити такі як двосторонній семестровий обмін студентами, докторантами та професорсько-викладацьким складом в рамках додаткового компоненту мобільності; партнерська участь викладачів, науковців та студентів у міжнародних проектах та програмах, що фінансуються Європейською Комісією та Міжнародним Вишеградським фондом; участь у наукових конференціях, семінарах факультетів-партнерів; публікація наукових статей у провідних наукових журналах та ін, повідомив Сайт УжНУ.

Нагадаємо, закарпатський школяр виграв кубок Кременчука з програмування.

Читайте на ГК:Закарпатський школяр виграв кубок Кременчука з програмування
Читайте на ГК:В мережі розповіли про стародавній годинник на кафедральному соборі в Ужгороді / ВІДЕО
Читайте на ГК:В Ужгороді поліцейські розшукали чоловіків, підозрюваних у розбої
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Стрічка
Система Orphus