1. Новини Закарпаття
  2. >

Угорські громадяни за кордоном можуть голосувати на виборах в 2018 році

27.09.2017 13:05 Без кордонів

Громадяни Угорщини, які не мають постійного місця проживання в Угорщині, можуть голосувати тільки на єдиному загальнонаціональному виборчому округу за списками політичних партій.

На прес-конференції в Клуж-Напока (Коложварі), в Трансільванії (Румунія) Президент Національної виборчої комісії (NVI) Ілона Палфі (Pálffy Ilona) заявила, що в ході підготовки до наступних загальних виборів 2018 року з метою отримання інформації про можливості прийняття участі у виборах, у другій половині жовтня будуть відправлені 650 000 листів угорським громадянам мають право голосу на виборах, але не мають угорського адреси, повідомив портал myhungary.

У листах, адресованих вже зареєстрованим для голосування угорцям проживають за кордоном, яких близько 294 000 чоловік, в конверті буде докладено бланки інформаційних форми з метою уточнення відповідних даних та внесення мають змін.

Всім іншим громадянам Угорщини, які проживають за кордоном, листи міститимуть реєстраційні форми. Заповнивши реєстраційні форми, угорці зможуть зареєструватися та взяти участь в голосуванні. Однак листи з реєстраційними формами слід облямувати завчасно. Прийом форм для внесення даних до реєстру завершується за 15 днів до дня виборів. Реєстрація для участі в виборах дійсна протягом десяти років, однак, виборець беручи участь у виборах, автоматично продовжує термін дії реєстрації.

Реєстраційну форму або форму уточнення відповідних даних, можна завантажити і відправити на веб-сайті Національної виборчої комісії http://www.valasztas.hu/. Ілона Палфі (Pálffy Ilona) особливо наголосила на важливості для закордонних угорців інформувати про зміни адреси свого проживання. Бюджет виборів 2018 року становитиме 8,1 млрд. Форинтів, що на 600 млн. Форинтів більше, ніж в 2014 році.

Навесні, в квітні або травні, 2018 року на загальних виборах будуть обиратися 199 членів угорського парламенту, з яких 106 депутатів будуть обиратися в одномандатних виборчих округах, а інші 93 обираються за єдиним загальнонаціональному виборчому округу з пропорційним представництвом політичних партій.

Нагадаємо, частина депутатів облради відмовилась голосувати за ветування закону «Про освіту».

Читайте на ГК:Робота за кордоном: де чекають українців у цьому сезоні
Читайте на ГК:До уваги закарпатців: спрощені правила перетину кордону дітьми
Читайте на ГК:На Закарпатті очікуються сильний дощ та град

 

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Стрічка
Система Orphus