1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Світ
  4. >

Суд ЄС відхилив позови Угорщини та Словаччини щодо квотів біженців

06.09.2017 Без кордонів

Дві країни заперечували рішення Ради ЄС від 22 вересня 2015 року.

Суд Євросоюзу відхилив позови Угорщини і Словаччини, які вимагають скасувати обов'язкові для країн-членів ЄС національні квоти на розселення біженців. Про це пише РИА Новости з посиланням на прес-службу судової інстанції.

"Суд відхилив позови", - сказав співрозмовника агентства.

Генеральний адвокат Суду ЄС, чия позиція береться до уваги при винесенні рішення судом, раніше рекомендував відхилити позови Будапешта і Братислави проти рішення Ради ЄС про розселення в Євросоюзі біженців, які опинилися в Італії і Греції.

Угорщина і Словаччина оскаржували рішення від 22 вересня 2015 року, яке зобов'язує членів ЄС прийняти 120 тисяч біженців, які прибули до Греції та Італії, щоб знизити міграційний тиск на ці дві держави.

Проти даного рішення голосували Угорщина, Румунія, Словаччина та Чехія, Фінляндія утрималася. На підтримку позиції Угорщини та Словаччини в ході судових розглядів виступила Польща, тоді як Бельгія, Німеччина, Греція, Італія, Люксембург, Франція, Швеція та Єврокомісія підтримали Раду ЄС.

Словаччина і Угорщина обґрунтовували свій позов тим, що, на їхню думку, рішення про переміщення біженців приймалося з порушеннями встановлених процедур і не в силах сприяти вирішенню міграційної кризи.

Читайте на ГК:Двоє закарпатців були у складі команди України, яка перемогла в міжнародних змаганнях із ловлі коропа / ФОТО
Читайте на ГК:Парламент Угорщини одноголосно засудив український закон про освіту
Читайте на ГК:Угорщина поскаржилася в ООН на Україну
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Стрічка
Система Orphus