1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Світ
  4. >

Кількість прикордонних переходів з Угорщиною подвоїться до 2022 року

04.09.2017 Без кордонів

Минуле літо проявило нову проблему в міжнародному транспортному сполученні Угорщини з іншими європейськими країнами.

Багатогодинні черги як на в'їзд в країну, так і на виїзд мали місце на прикордонних переходах з Хорватією, Сербією і Україною. За останні 20 років було побудовано всього шість прикордонних переходів. Уряд Угорщини планує побудувати ще шість протягом наступних п'яти років. Крім створення прикордонних переходів урядом прийнято рішення про виділення 2500 млрд. форинтів (8,2 млрд. Євро) на будівництво 900 кілометрів автомагістралей з двома смугами руху. Роботи планується завершити до 2022 року, повідомив портал myhungary.

Автомагістраль М4, що з'єднує Будапешт з Орадя (Nagyvárad) в західній Румунії, буде завершена введенням в експлуатацію останньої ділянки довжиною 30 км на угорській стороні кордону на початок 2020 року. Будівництво автомагістралі М30 з двома смугами руху між містами Мішкольц (Miskolc) і Кошице (Kassa) планується почати в наступному році. Прикордонні ділянки автомагістралей М8 в Рабофюзеш (Rábafüzes) в напрямку Грац (Graz, Австрія) і М85 в Шопроні (Sopron) в напрямку Відня, будуть завершені в найближчі п'ять років.

Ділянка автомагістралі M6 між Болі (Bóly) і хорватської кордоном, планується відкрити до кінця 2020 року.

Будівництво останньої ділянки автомагістралі М3 між Васарошнамень (Vásárosnamény) і українським кордоном планується почати на початку 2021 року.

Читайте на ГК:Двоє закарпатців були у складі команди України, яка перемогла в міжнародних змаганнях із ловлі коропа / ФОТО
Читайте на ГК:Парламент Угорщини одноголосно засудив український закон про освіту
Читайте на ГК:Угорщина поскаржилася в ООН на Україну
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Стрічка
Система Orphus