1. Новини Закарпаття
  2. >

У країнах ЄС демографічна криза - дослідження

25.07.2017 Без кордонів

Населення європейських країн загалом старше від жителів інших континентів.

До такого результату прийшли співробітники Берлінського інституту населення і розвитку в соціологічному дослідженні, опублікованому у вівторок, 25 липня, повідомив Кореспондент.

Нинішня ситуація може привести до проблем з виплатою пенсій і соціальних допомог у майбутньому. На думку дослідників, перед роботодавцями може також виникнути проблема пошуку висококваліфікованого персоналу. 

"Це дуже суттєво, бо економіка XXI століття орієнтована, скоріше, на висококваліфіковані кадри, ніж на машини", - заявив директор Берлінського інституту населення і розвитку Райнер Клінгхольц. 

У 2015 році показник смертності в 28 державах-членах ЄС перевищив показник народжуваності вперше з часів Другої світової війни. Проте, згідно з прогнозами, населення Європейського Союзу продовжить рости і збільшиться з 510 до 529 мільйонів чоловік до середини століття. Причиною тому, за словами Клінгхольца, є імміграція з інших країн. Зокрема, нинішня міграційна криза і пов'язаний з ним приплив населення в країни ЄС надали позитивний вплив на демографічну ситуацію на континенті. Дослідження також виявило демографічну неоднорідність Європи.

Так, у країнах Центральної, Західної і Північної Європи в найближчому майбутньому очікуються відносно високі показники народжуваності та імміграції. Країнам Південної та Східної Європи, навпаки, загрожують демографічні втрати.

Раніше ГК розповідав, як через Сахару мігранти їдуть до Європи.

Читайте на ГК:Експерти назвали найбільш "нездорову" країну в світі
Читайте на ГК:Повінь у Хорватії: турист проплив по затопленій вулиці / ВІДЕО
Читайте на ГК:Ryanair скасує 400 тисяч проданих квитків
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Стрічка
Система Orphus