1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

Закарпатські митники вилучили в українця обмеженні до ввезення медпрепарати

13.06.2017 Без кордонів

На МП "Тиса" припинено ввезення на територію України медичних препаратів, які містять діючі речовини, що віднесені до переліку наркотичних засобів та психотропних речовин і прекурсорів.

Наш співвітчизник, який слідував з Італії в Україну на митний пост заїхав легковим автомобілем «RENAULT JD CM H5 NISSAN INTERSTAR» із італійською реєстрацією. Формою проходження митного контролю громадянин обрав «червоний коридор». Митники запропонували йому заповнити митну декларацію, в якій українець вказав свої паспортні дані та відомості про транспортний засіб.

При усному опитуванні громадянин підтвердив відомості заявлені у митній декларації та заперечив наявність будь-яких інших товарів, в тому числі таких, що підпадають під обмеження. В ході митного контролю транспортного засобу та речей громадянина виявлено не заявлені при усному опитуванні та не вказані в митній декларації медичні препарати іноземного виробництва: - чотири скляні флакони ємкістю 30 ml «ANSIOLIN 0,5 mg/ml», діюча речовина «Diazepam» (діазепам); - 40 пігулок «HALCION» 250 microgrammi діюча речовина «triazolam» (тріазолам); - 40 пігулок « EN 1mg», діюча речовина «delorazepam» (делоразепам).

Медичні препарати знаходилися в багажному відсіку автомобіля, доступ до них нічим не утруднювався. Вартість виявлених лікарських засобів згідно з цінами вказаними на фабричних упаковках становить 2430 грн. Варто зазначити, що діючі речовини «Diazepam» (діазепам), «triazolam» (тріазолам), «delorazepam» (делоразепам) віднесені до переліку наркотичних засобів та психотропних речовин і прекурсорів затвердженого ПКМУ від 6 тарвня 2000 року №770 Таблиці №3 Списку №2 «Психотропні речовини, обіг яких обмежено і стосовно яких допускаються виключення деяких заходів контролю».

Таким чином, громадянин України не заявив митному органу точні відомості про переміщувані ним через митний кордон предмети, які підлягають обов’язковому декларуванню та обмежені до переміщення через митний кордон України. Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого статтею 472 Митного кодексу України. На підставі ст. 511 Митного кодексу України за протоколом про порушенням митних правил товари, що є безпосередніми предметами порушення митних правил вилучено, повдіомила ДФС у Закарпатській області.

Нагадаємо, закарпатці отримали життєво необхідні препарати із Угорщини.

Читайте на ГК:Школи обласного центру матимуть осінні канікули за графіком / ВІДЕО
Читайте на ГК:В Ужгородському торговельно-економічному коледжі КНТЕУ говорили про туризм Закарпаття
Читайте на ГК:В обласній філармонії організують концерт до Міжнародного дня музики / АНОНС
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Стрічка
Система Orphus