1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Світ
  4. >

У Будапешті обговорили перспективи співпраці України та Угорщини

05.08.2016 Без кордонів Ексклюзив Голос Карпат

Йшла мова про сприяння наших сусідів в розбудові Мукачівського військового шпиталю та в реконструкції Солотвинського солерудника.

Відбулися перемовини між Надзвичайним і Повноважним Послом України в Угорщині Любов’ю Непоп та уповноваженим Угорського уряду доктором Іштваном Грежою, який відповідає за координацію співпраці між Саболч-Сатмар-Березькою та Закарпатською областями.

На зустрічі спочатку йшла мова про сприяння наших сусідів в розбудові Мукачівського військового шпиталю та в реконструкції Солотвинського солерудника. Іштван Грежа заявив, що Угорщина й надалі допомагатиме угорцям Закарпаття у всіх починаннях, як і мешканцям України загалом. Зокрема, він висловив задоволення тим, що дедалі більше громадян краю виявили бажання вивчати угорську мову, чому теж сприяє Угорський уряд. Сусідня держава чекає також позитивних результатів від реалізації так званого плану Еде Егена, спрямованого на підтримку закарпатських господарників-аграріїв, розвитку інфраструктури та туризму в регіоні.

Сторони обговорили і перспективи роботи нещодавно створеного Тисянського європейського територіального об’єднання. Любов Непоп наголосила на важливості цього формування, адже з з його участю Україна може долучитися до серйозних європейських грандів, що прискорить її інтеграцію в європейську спільноту.

У ході зустрічі порушувалось питання проведення найближчим часом спільного україно-угорського урядового засідання.

Читайте на ГК:Угорщина хоче отримувати російський газ через "Турецький потік"
Читайте на ГК:Угорський ринок праці може залучити більше 100-200 тисяч кваліфікованих робітників
Читайте на ГК:Кафедра україністики в Ніредьгазькому університеті розпочне набір студентів через 4 місяці
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Стрічка
Система Orphus