1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

УжНУ співпрацюватиме з Орегонським університетом

20:23, 16 Червня Без кордонів

Минулого місяця офіційна делегація Ужгорода на чолі з мером Ужгорода відвідала місто-побратим Корваліс у штаті Орегон (США).

Серед візитерів були й представники УжНУ – декан біологічного факультету Ярослава Гасинець та заступник декана факультету міжнародних відносин Катерина Брензович. Поїздка була організована американською стороною Асоціації міст-побратимів Ужгород-Корваліс на чолі з давнім другом і партнером нашого університету, почесним громадянином Ужгорода Пітером Бобером, повідомив Медіацентр УжНУ.

Під час візиту до студентського містечка заступник декана факультету міжнародних відносин Катерина Брензович мала зустріч з працівниками коледжу бізнесу (College of Business), зокрема з головним радником коледжу Керол Ледер (Carol Leder), яка консультує студентів з питань навчання за кордоном та участі в програмах обміну. Було обговорено можливість участі студентів УжНУ в короткострокових програмах навчання в Орегонському університеті.

Успішними з погляду перспектив виявилися й зустрічі з професорсько-викладацьким складом. Доцент кафедри економіки Патрік Емерсон (Patrick Emerson) висловив свою зацікавленість відвідати Ужгород з короткочасним візитом та провести декілька відкритих лекцій для студентів факультету міжнародних відносин. З професором Брентом Стілом (Brent Steel), директором Програми політичної науки (Political Science Program) досягнуто домовленість про підготовку спільних проектів у сфері економічного розвитку громад і державного управління.

Декан біологічного факультету Ярослава Гасинець під час зустрічі з Даніелом Арпом (Daniel J. Arp), деканом коледжу сільськогосподарських наук (College of Agricultural Sciences), та його заступниками Даніелом Едге (W. Daniel Edge) і Джойсе Лопер (Joyce Loper) обговорили перспективи співпраці між факультетами в галузі агрономії та біології, окреслили основні аспекти можливого стажування та спільних наукових досліджень співробітниками обох закладів, вивчили можливі механізми залучення міжнародних коштів до спільних наукових проектів, домовилися про залучення окремих викладачів до проведення лекцій у рамках навчального процесу обох закладів.

Також наразі є попередня домовленість про читання циклу лекцій з біохімії для студентів біологічного та медичного факультетів УжНУ провідним біохіміком США, професором Крістофером Метьюсом (Christopher K. Mathews) уже у вересні цього року.

Читайте на ГК:Представники УжНУ перемогли у всеукраїнській олімпіаді з програмування
Читайте на ГК:Біля "Токіо" в Ужгороді сталася ДТП / ФОТО
Читайте на ГК:До Дня міста пройде Відкритий Кубок Ужгорода з велоспорту / АНОНС
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Стрічка
Система Orphus